Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

villit-ravit 12.09. & 14.09.

Kilpailupäivä: 12.09.2017 & 14.09.2017 VIP: 10.09.2017 Järjestäjä: Lily's Trotters | Viveka Lilja

Osallistumiset ja rajoitukset

  • Osallistut samalla kummankin päivän raveihin / koelähdöt vain 12.09. raveissa
  • 3 hevosta / lähtö / talli
  • Yhteen lähtöön max. 12  osallistujaa
  • Sama hevonen vain 1 lähtö / ravit
  • Sama ohjastaja / 1 hevonen / lähtö (keksityt ohjastajat sallittuja)
  • Ikärajat lämminverisilla 2-12 vuotta & kylmäverisillä 3-18 vuotta
  • Jos lähtöön tulee 4 osallistujaa tai alle, se juostaan rutiinina ilman palkintoja.

Osallistumiset os. vrtviveka(at)gmail.com, otsikolla tupla ravit
Muodossa lähtö nro [rivinvaihto] ikä skp Hevosen nimi / Ohjastaja (Seura) ennätys -- <br />

Lähdöt

Koelähtö 1 - Tasoitusajo kylmäverisille 2100m
hyväksytyn juoksun tehneille 50v€
Koelähtö 2 - Tasoitusajo lämminverisille 2100m
hyväksytyn juoksun tehneille 50v€

Lähtö 1 - Ryhmäajo 1609m 3-vuotiaat kylmäveriset
P: 1 500v€ - 900v€ - 600v€ - 300v€ - 150v€
Lähtö 2 - Ryhmäajo 1609m 30,0 aikaiset ja hitaammat kylmäveriset 
P: 2 000v€ - 1 200v€ - 800v€ - 400v€ - 200v€
Lähtö 3 - Ryhmäajo 1609m 27,0-29,9 aikaiset kylmäveriset
P: 2 000v€ - 1 200v€ - 800v€ - 400v€ - 200v€
Lähtö 4 - Ryhmäajo 1609m 25,0-26,9 aikaiset kylmäveriset 
P: 3 000v€ - 1 800v€ - 1 200v€ - 600v€ - 300v€
Lähtö 5 - Ryhmäajo 1609m alle 24,9 aikaiset kylmäveriset 
P: 4000v€ - 3600v€ - 3000v€ - 2400v€ - 1800v€
Lähtö 6 - Ryhmäajo 1609m 2 vuotiaat lämminveriset
P: 1 500v€ - 900v€ - 600v€ - 300v€ - 150v€
Lähtö 7 - Ryhmäajo 1609m 17,0-19,9 aikaiset lämminveriset
P: 2 000v€ - 1 200v€ - 800v€ - 400v€ - 200v€
Lähtö 8 - Ryhmäajo 1609m 14,0-16,9 aikaiset lämminveriset 
P: 3 000v€ - 1 800v€ - 1 200v€ - 600v€ - 300v€
Lähtö 9 - Ryhmäajo 1609m 13,9 aikaiset ja nopeammat lämminveriset
P: 4000ve - 3600ve - 3000ve - 2400ve - 1800ve

päivitetty 11.09.2017, klo 09:20 - tulokset

Osallistujat/Tulokset

12.09.2017

Koelähtö 1 - Tasoitusajo kylmäverisille 2100m
hyväksytyn juoksun tehneille 50v€

1. 10v t Liljatytön Henkäys / Sara ei enn. -- 01.40,4aly - hyväksytty
2. 3v t Uudenkuun Aina-Unelma / Ida ei enn. -- 01.40,6aly xx - hyväksytty
3. 3v t Raharuhtinatar I.F. / Petri (MRA) ei enn. -- 01.44,6aly x - hyväksytty
4. 4v t Varismäen Virvatuli / Tiia (NAM) ei enn. -- 01.46,5aly  - hyväksytty
5. 3v o Hunsvotti I.F. / misery. (MRA) ei enn. -- 01.47,1aly x - hyväksytty
6. 3v o Tuulikeisari I.F. / Janne (MRA) ei enn. -- 01.47,6aly xx - hyväksytty

7. 5v t Toivon Metsätähti / Perho ei enn. -- 01.50,1aly - hylätty

Koelähtö 2 - Tasoitusajo lämminverisille 2100m
hyväksytyn juoksun tehneille 50v€  

1. 2v t Eternal Love / Jaana (MRA) ei enn. -- 01.24,2aly xx - hyväksytty
2. 2v t Gone With The Sin / misery. (MRA) ei enn. -- 01.24,4aly - hyväksytty
3. 2v t Dead Capricorn Pomp / Matti (Ruuti) ei enn. -- 01.25,4aly - hyväksytty
4. 2v o Keep On Jammin' / Petteri (MRA) ei enn. -- 01.26,2aly x - hyväksytty
5. 2v o This is Ducking Tsunami / Alaska (Ruuti) ei enn.-- 01.26,3aly xx - hyväksytty
6. 2v t Viva La Vida / Ida ei enn. -- 01.27,1aly - hyväksytty

Lähtö 1 - Ryhmäajo 1609m 3-vuotiaat kylmäveriset
P: 1 500v€ - 900v€ - 600v€ - 300v€ - 150v€

1. 3v t Pompeji Ilikee / (PoRa) 31,3aly -- 01.38,2aly
2. 3v t Saltan Ruustinna / Ellu (Salta) 37,2aly -- 01.38,5aly
3. 3v o Parmatti KAS / Jere (KADO) 1.42,6ke -- 01.38,6aly
4. 3v o Snillin Otello / (PoRa) 33,3aly -- 01.39,1aly xx
5. 3v t Karman Arastus / Jooni (KADO) 1.38,8ke -- 01.39,5aly
6. 3v t Sinkkuvuosi / (PoRa) 42,1ke -- 01.40,3aly
7. 3v t Snillin Topaasi / (SnRa) 38,3 -- 01.40,6aly x
8. 3v t Saltan Tuikea / (SnRa) 38,4 -- 01.41,6aly
9. 3v t Unian Josnella / Nella K. (DS) 35,1ly -- 01.43,5aly xx

Hylätyt
3v o Kilimanjaro KAS / Janne (KADO) 1.43,3ke -- - hyl

Lähtö 2 - Ryhmäajo 1609m 30,0 aikaiset ja hitaammat kylmäveriset 
P: 2 000v€ - 1 200v€ - 800v€ - 400v€ - 200v€

1. 3v t Purnin Vippaus / Heli (Team Ninitra) 34,5a -- 01.32,1aly xx
2. 5v o O.R. Magnus / Frida (DS) 31,1ly -- 01.32,1aly
3. 4v o Ukkometso Kerpele! / Alaska (Ruuti) 01.34,1ake -- 01.32,5aly
4. 4v t Duanin Ryövärintytär / Kari G. (DS) 30,2aly -- 01.33,1aly
5. 5v o AH Hurrikaani / Nika (DS) 30,8aly -- 01.33,4aly
6. 4v o Kasku / Joel (KADO) 1.33,1aly -- 01.34,3aly
7. 5v o Taas Oon Radalla / (PoRa) 30,2aly -- 01.34,6aly
8. 4v t Suukon Novelle / (PoRa) 30,2ake -- 01.35,3aly
9. 3v t Welma / Sylve (Team Ninitra) 36,5a -- 01.36,2aly
10. 4v o Saltan Pinkeä / Ellu (Salta) 30,1aly -- 01.36,2aly
11. 9v o Lakean Liekki / Joonas (KADO) 1.31,3api -- 01.36,4aly

Hylätyt
3v o Woimankoitto / Urmas (Team Ninitra) 34,5a -- - hml

Lähtö 3 - Ryhmäajo 1609m 27,0-29,9 aikaiset kylmäveriset
P: 2 000v€ - 1 200v€ - 800v€ - 400v€ - 200v€

1. 6v o Ikikorven Taskunauris / Amelie (Salta) 27,1ly -- 01.26,2aly x
2. 4v o Lejeerinki / Viljami (KADO) 1.29,0aly -- 01.27,1aly
3. 5v t Saltan Aurinkousva / Ellu (Salta) 28,1ly -- 01.27,2aly
4. 5v t Pettiön Punakulta / Jesper (KADO) 1.29,2aly -- 01.27,4aly
5. 6v t Utuaatos / Harry (Team Ninitra) 27,2a -- 01.27,6aly x
6. 5v t Duanin Ruhtinatar / Fredrik (DS) 27,5aly -- 01.28,1aly
7. 6v t Ikikorven Tinttaralla / Ida (Team Ninitra) 27,0a -- 01.28,5aly x
8. 5v t Sadelaulun Sadeilma / Vilma (DS) 27,3aly -- 01.28,6aly x
9. 4v o Kaskun Kupari / Joakim (KADO) 1.28,9aly -- 01.29,1aly x
10. 5v o Duanin Leijonamieli / Keijo K. (DS) 27,2aly -- 01.31,3aly
11. 5v o Hiisin Hiski / (PoRa) 27,2aly -- 01.31,6aly
12. 4v t Emali / Magnhild (Team Ninitra) 28,6a -- 01.32,6aly

Lähtö 4 - Ryhmäajo 1609m 25,0-26,9 aikaiset kylmäveriset
P: 3 000v€ - 1 800v€ - 1 200v€ - 600v€ - 300v€

1. 7v t Duanin Johtosävel / Helena K (DS) 26,2aly -- 01.25,1aly
2. 5v t Kaskun Valkokulta / Miko (KADO) 1.25,4ake -- 01.25,4aly
3. 7v t Rattosen Rassiina / Henna K. (DS) ​​26,2aly -- 01.27,3aly
4. 7v o Saltan Vääristymä / Amelie (Salta) 25,3ly -- 01.28,3aly
5. 6v t Purnin Valveikas / Anders (Team Ninitra) 26,1a -- 01.28,6aly xx
6. 5v o Eemnes / Ronny (KADO) 1.25,2ake -- 01.29,1aly
7. 7v t Hetkonen / Gunvor (Team Ninitra) 25,4a -- 01.29,2aly x
8. 7v t AH Höstblom / Eve (Salta) 25,2ly -- 01.29,4aly
9. 7v o Duanin Johtotähti / Monica R. (DS) 26,0aly -- 01.29,4aly xx
10. 6v o Purnin Asessori / Niklas (Team Ninitra) 26,5a -- 01.29,4aly
11. 5v t Kissen Kuiskutus / Joni (KADO) 1.25,2ake -- 01.29,5aly

Hylätyt
7v t Saltan Hahtuva / Ellu (Salta) 26,3aly -- - hml

Lähtö 5 - Ryhmäajo 1609m alle 24,9 aikaiset kylmäveriset
P: 4000v€ - 3600v€ - 3000v€ - 2400v€ - 1800v€

1. 8v t Saltan Lankeemus / Amelie (Salta) 23,1ake -- 01.22,1aly
2. 10v o Piilopaikan Kirkuva Grillimakkara / (PoRa) 22,5aly -- 01.22,5aly
3. 7v o Duanin Herrasmies / Kari (DS) 24,1aly -- 01.22,6aly
4. 9v o Valtarian Pikkujuttu / (PoRa) 23,3ake -- 01.23,2aly x
5. 9v o Pompeji Brusi-Turo / (PoRa) 23,3ake -- 01.23,5aly x
6. 9v t AH Väkkärä / Kukalie (DS) 23,9aly -- 01.23,6aly
7. 8v o Savun Ryyppyputki / Magnus (DS) 23,5aly -- 01.24,1aly
8. 10v t Repolan Huurre / Eve (Salta) 21,4aly -- 01.24,2aly xx
9. 9v o Koistilan Joona / Jere (KADO) 1.22,8aly -- 01.24,3aly
10. 9v o Koistilan Hemmori / Hannu (KADO) 1.21,2aly -- 01.25,2aly
11. 9v t Koistilan Hallava / Anna (KADO) 1.22,1ke -- 01.25,5aly

Hylätyt
8v t Saltan Sumuverho / Ellu (Salta) 23,3ake -- - hll

Lähtö 6 - Ryhmäajo 1609m 2 vuotiaat lämminveriset
P: 1 500v€ - 900v€ - 600v€ - 300v€ - 150v€

1. 2v t Ghostpride Pomp / Nerita (WyRa) 21,1ly -- 01.20,3aly
2. 2v o AS' Dark Paradise / Frida U. (DS) 18,3aly -- 01.20,5aly x
3. 2v t Sándrine / Vilma K. (DS) 18,1aly -- 01.20,5aly
4. 2v o Ultimate Snilli / (PoRa) 17,3aly -- 01.21,5aly
5. 2v t Mama Cash / Axel (Team Ninitra) 23,6 -- 01.23,2aly
6. 2v o Valery Pomp / (PoRa) 21,0ke -- 01.24,2aly
7. 2v t Fair Lee Complex / Valfrid (Team Ninitra) 22,4 -- 01.24,2aly
8. 2v t Cassandra Snilli / (SnRa) 21,5a -- 01.25,6aly
9. 2v t Ivonne Snilli / (SnRa) 22,2a -- 01.26,4aly xx
10. 2v o Expensive Salazar / (PoRa) 21,5ke -- 01.26,5aly

Hylätyt
2v o Saltwick Bay / Urmas (Team Ninitra) 21,1a -- - hpl

Lähtö 7 - Ryhmäajo 1609m 17,0-19,9 aikaiset lämminveriset
P: 2 000v€ - 1 200v€ - 800v€ - 400v€ - 200v€

1. 4v t Roxanne Duán / Reino U. (DS) 17,3aly -- 01.16,5aly
2. 3v t OR'Blended Grace / (PoRa) 17,5aly -- 01.17,3aly
3. 3v t Lady Robinia / (PoRa) 17,5ake -- 01.18,2aly
4. 3v t Cascadas Mermeid / (SnRa) 17,3a -- 01.18,6aly x

Lähtö 8 - Ryhmäajo 1609m 14,0-16,9 aikaiset lämminveriset
P: 3 000v€ - 1 800v€ - 1 200v€ - 600v€ - 300v€

1. 4v t Radical Perfectly Random / (PoRa) 14,1ake -- 01.14,3aly
2. 6v o Blueshouse Burn / Bertel (Team Ninitra) 14,3a -- 01.14,4aly
3. 4v t Madame Casanova / Amelie (Salta) 15,2ly -- 01.14,5aly
4. 4v o Emmett Burn / Anders (Team Ninitra) 15,4a -- 01.15,2aly
5. 3v o Sir Boléro / Eve (Salta) 15,2aly -- 01.15,3aly x
6. 4v t Sunzoray Duán / Aave (DS) 14,4aly -- 01.16,1aly
7. 4v o I'm Perfect Rus / Ellu (Salta) 15,2aly -- 01.16,3aly xx
8. 6v o Geordie Burn / Joakim (Team Ninitra) 15,2a -- 01.16,3aly
9. 4v o Winterfell's Victory / Tuukka (Team Lily) 01.14,2ake -- 01.17,4aly
10. 4v o Jungleroar Pomp / (PoRa) 14,1ke -- 01.18,2aly
11. 4v o Jevdokim Duán / Haamu (DS) 15,1aly -- 01.18,2aly

Hylätyt
4v o Cisco Cellini / Kaisa T. (DS) ​14,5ake -- - k

Lähtö 9 - Ryhmäajo 1609m 13,9 aikaiset ja nopeammat lämminveriset
P: 4000ve - 3600ve - 3000ve - 2400ve - 1800ve

1. 8v o Deadlock V.R. / (PoRa) 12,2aly -- 01.12,2aly
2. 7v o Vagabondo Snilli / (SnRa) 12,1a -- 01.12,4aly
3. 5v o Sébastien Duán / Sebastian (DS) ​​11,6aly -- 01.13,2aly
4. 6v t Anziyan / Gustav (DS) 12,1ke -- 01.13,3aly
5. 12v t Venetian Red / Heli (Team Ninitra) 12,2a -- 01.13,5aly
6. 8v o Experimental Duán / (PoRa) 12,2aly -- 01.14,4aly
7. 11v t Starway North / Jens (Team Ninitra) 13,3a -- 01.15,2aly x
8. 7v o Varfolomei / (PoRa) 12,1aly -- 01.15,2aly
9. 6v o Ubiquitous / Helena (DS) ​12,6aly -- 01.15,5aly
10. 4v o Golden Spring Boy / Eero (Team Lily) 01.12,6aly -- 01.15,5aly

Hylätyt
11v o Hyper Pomp / Ylva (Team Ninitra) 12,7a -- - hll
9v o My Brutus / Ellu (Salta) 10,7ake -- - k

14.09.2017

Lähtö 1 - Ryhmäajo 1609m 3-vuotiaat kylmäveriset
P: 1 500v€ - 900v€ - 600v€ - 300v€ - 150v€

1. 3v t Sinkkuvuosi / (PoRa) 42,1ke -- 01.38,2aly xx
2. 3v t Saltan Tuikea / (SnRa) 38,4 -- 01.38,5aly
3. 3v o Snillin Otello / (PoRa) 33,3aly -- 01.41,2aly
4. 3v t Snillin Topaasi / (SnRa) 38,3 -- 01.41,5aly
5. 3v t Unian Josnella / Nella K. (DS) 35,1ly -- 01.41,5aly
6. 3v t Saltan Ruustinna / Ellu (Salta) 37,2aly -- 01.42,2aly
7. 3v t Karman Arastus / Jooni (KADO) 1.38,8ke -- 01.42,3aly
8. 3v o Parmatti KAS / Jere (KADO) 1.42,6ke -- 01.43,3aly x

Hylätyt
3v o Kilimanjaro KAS / Janne (KADO) 1.43,3ke -- - hyl
3v t Pompeji Ilikee / (PoRa) 31,3aly -- - hml

Lähtö 2 - Ryhmäajo 1609m 30,0 aikaiset ja hitaammat kylmäveriset 
P: 2 000v€ - 1 200v€ - 800v€ - 400v€ - 200v€

1. 3v t Welma / Sylve (Team Ninitra) 36,5a -- 01.32,3aly x
2. 5v o AH Hurrikaani / Nika (DS) 30,8aly -- 01.33,1aly x
3. 3v o Woimankoitto / Urmas (Team Ninitra) 34,5a -- 01.33,4aly
4. 4v o Saltan Pinkeä / Ellu (Salta) 30,1aly -- 01.33,5aly
5. 4v o Ukkometso Kerpele! / Alaska (Ruuti) 01.34,1ake -- 01.34,5aly
6. 4v t Duanin Ryövärintytär / Kari G. (DS) 30,2aly -- 01.35,4aly x
7. 4v o Kasku / Joel (KADO) 1.33,1aly -- 01.35,4aly x
8. 5v o Taas Oon Radalla / (PoRa) 30,2aly -- 01.36,1aly
9. 5v o O.R. Magnus / Frida (DS) 31,1ly -- 01.36,2aly
10. 9v o Lakean Liekki / Joonas (KADO) 1.31,3api -- 01.36,4aly
11. 4v t Suukon Novelle / (PoRa) 30,2ake -- 01.36,5aly xx

Hylätyt
3v t Purnin Vippaus / Heli (Team Ninitra) 34,5a -- - hpl

Lähtö 3 - Ryhmäajo 1609m 27,0-29,9 aikaiset kylmäveriset
P: 2 000v€ - 1 200v€ - 800v€ - 400v€ - 200v€

1. 5v o Hiisin Hiski / (PoRa) 27,2aly -- 01.26,3aly
2. 6v t Ikikorven Tinttaralla / Ida (Team Ninitra) 27,0a -- 01.26,3aly
3. 5v t Sadelaulun Sadeilma / Vilma (DS) 27,3aly -- 01.27,2aly
4. 4v o Kaskun Kupari / Joakim (KADO) 1.28,9aly -- 01.27,5aly
5. 4v o Lejeerinki / Viljami (KADO) 1.29,0aly -- 01.28,3aly
6. 6v o Ikikorven Taskunauris / Amelie (Salta) 27,1ly -- 01.28,4aly
7. 6v t Utuaatos / Harry (Team Ninitra) 27,2a -- 01.30,5aly xx
8. 5v t Saltan Aurinkousva / Ellu (Salta) 28,1ly -- 01.30,6aly
9. 5v t Duanin Ruhtinatar / Fredrik (DS) 27,5aly -- 01.31,3aly x
10. 5v t Pettiön Punakulta / Jesper (KADO) 1.29,2aly -- 01.32,1aly
11. 5v o Duanin Leijonamieli / Keijo K. (DS) 27,2aly -- 01.32,2aly

Hylätyt
4v t Emali / Magnhild (Team Ninitra) 28,6a -- - hml

Lähtö 4 - Ryhmäajo 1609m 25,0-26,9 aikaiset kylmäveriset
P: 3 000v€ - 1 800v€ - 1 200v€ - 600v€ - 300v€

1. 7v t Rattosen Rassiina / Henna K. (DS) ​​26,2aly -- 01.25,2aly x
2. 7v o Saltan Vääristymä / Amelie (Salta) 25,3ly -- 01.25,5aly
3. 6v o Purnin Asessori / Niklas (Team Ninitra) 26,5a -- 01.25,6aly
4. 5v t Kaskun Valkokulta / Miko (KADO) 1.25,4ake -- 01.26,2aly
5. 6v t Purnin Valveikas / Anders (Team Ninitra) 26,1a -- 01.26,4aly
6. 7v t Hetkonen / Gunvor (Team Ninitra) 25,4a -- 01.26,6aly
7. 7v o Duanin Johtotähti / Monica R. (DS) 26,0aly -- 01.27,2aly
8. 5v o Eemnes / Ronny (KADO) 1.25,2ake -- 01.27,3aly
9. 7v t AH Höstblom / Eve (Salta) 25,2ly -- 01.28,3aly
10. 7v t Saltan Hahtuva / Ellu (Salta) 26,3aly -- 01.29,2aly xx
11. 5v t Kissen Kuiskutus / Joni (KADO) 1.25,2ake -- 01.29,6aly

Hylätyt
7v t Duanin Johtosävel / Helena K (DS) 26,2aly -- - hml

Lähtö 5 - Ryhmäajo 1609m alle 24,9 aikaiset kylmäveriset
P: 4000v€ - 3600v€ - 3000v€ - 2400v€ - 1800v€

1. 9v t Koistilan Hallava / Anna (KADO) 1.22,1ke -- 01.22,2aly
2. 7v o Duanin Herrasmies / Kari (DS) 24,1aly -- 01.22,5aly x
3. 8v o Savun Ryyppyputki / Magnus (DS) 23,5aly -- 01.22,5aly
4. 10v t Repolan Huurre / Eve (Salta) 21,4aly -- 01.22,5aly
5. 8v t Saltan Sumuverho / Ellu (Salta) 23,3ake -- 01.23,1aly
6. 9v t AH Väkkärä / Kukalie (DS) 23,9aly -- 01.23,4aly
7. 9v o Pompeji Brusi-Turo / (PoRa) 23,3ake -- 01.24,3aly
8. 9v o Koistilan Hemmori / Hannu (KADO) 1.21,2aly -- 01.24,3aly
9. 8v t Saltan Lankeemus / Amelie (Salta) 23,1ake -- 01.24,4aly xx
10. 9v o Koistilan Joona / Jere (KADO) 1.22,8aly -- 01.24,4aly
11. 10v o Piilopaikan Kirkuva Grillimakkara / (PoRa) 22,5aly -- 01.24,6aly xx

Hylätyt
9v o Valtarian Pikkujuttu / (PoRa) 23,3ake -- - k

Lähtö 6 - Ryhmäajo 1609m 2 vuotiaat lämminveriset
P: 1 500v€ - 900v€ - 600v€ - 300v€ - 150v€

1. 2v o Ultimate Snilli / (PoRa) 17,3aly -- 01.20,2aly x
2. 2v t Fair Lee Complex / Valfrid (Team Ninitra) 22,4 -- 01.20,2aly
3. 2v t Sándrine / Vilma K. (DS) 18,1aly -- 01.21,3aly x
4. 2v t Ghostpride Pomp / Nerita (WyRa) 21,1ly -- 01.22,6aly
5. 2v t Ivonne Snilli / (SnRa) 22,2a -- 01.23,3aly
6. 2v o Saltwick Bay / Urmas (Team Ninitra) 21,1a -- 01.24,3aly
7. 2v o Valery Pomp / (PoRa) 21,0ke -- 01.24,5aly x
8. 2v t Mama Cash / Axel (Team Ninitra) 23,6 -- 01.25,5aly
9. 2v t Cassandra Snilli / (SnRa) 21,5a -- 01.26,5aly
10. 2v o AS' Dark Paradise / Frida U. (DS) 18,3aly -- 01.26,6aly x
11. 2v o Expensive Salazar / (PoRa) 21,5ke -- 01.26,6aly

Lähtö 7 - Ryhmäajo 1609m 17,0-19,9 aikaiset lämminveriset
P: 2 000v€ - 1 200v€ - 800v€ - 400v€ - 200v€

1. 4v t Roxanne Duán / Reino U. (DS) 17,3aly -- 01.16,2aly
2. 3v t Cascadas Mermeid / (SnRa) 17,3a -- 01.17,3aly
3. 3v t Lady Robinia / (PoRa) 17,5ake -- 01.17,4aly
4. 3v t OR'Blended Grace / (PoRa) 17,5aly -- 01.18,2aly x

Lähtö 8 - Ryhmäajo 1609m 14,0-16,9 aikaiset lämminveriset
P: 3 000v€ - 1 800v€ - 1 200v€ - 600v€ - 300v€

1. 4v o Winterfell's Victory / Tuukka (Team Lily) 01.14,2ake -- 01.14,2aly
2. 4v o Cisco Cellini / Kaisa T. (DS) ​14,5ake -- 01.14,4aly x
3. 4v t Madame Casanova / Amelie (Salta) 15,2ly -- 01.14,6aly
4. 4v o Jungleroar Pomp / (PoRa) 14,1ke -- 01.15,4aly
5. 4v t Radical Perfectly Random / (PoRa) 14,1ake -- 01.15,4aly
6. 3v o Sir Boléro / Eve (Salta) 15,2aly -- 01.15,4aly x
7. 6v o Blueshouse Burn / Bertel (Team Ninitra) 14,3a -- 01.15,5aly
8. 4v o I'm Perfect Rus / Ellu (Salta) 15,2aly -- 01.17,1aly
9. 4v o Jevdokim Duán / Haamu (DS) 15,1aly -- 01.18,3aly
10. 4v t Sunzoray Duán / Aave (DS) 14,4aly -- 01.18,3aly
11. 4v o Emmett Burn / Anders (Team Ninitra) 15,4a -- 01.18,4aly

Hylätyt
6v o Geordie Burn / Joakim (Team Ninitra) 15,2a -- - hll

Lähtö 9 - Ryhmäajo 1609m 13,9 aikaiset ja nopeammat lämminveriset
P: 4000ve - 3600ve - 3000ve - 2400ve - 1800ve

1. 7v o Vagabondo Snilli / (SnRa) 12,1a -- 01.12,2aly
2. 7v o Varfolomei / (PoRa) 12,1aly -- 01.12,4aly
3. 6v t Anziyan / Gustav (DS) 12,1ke -- 01.12,5aly
4. 11v t Starway North / Jens (Team Ninitra) 13,3a -- 01.12,6aly
5. 11v o Hyper Pomp / Ylva (Team Ninitra) 12,7a -- 01.12,6aly
6. 9v o My Brutus / Ellu (Salta) 10,7ake -- 01.13,4aly
7. 8v o Deadlock V.R. / (PoRa) 12,2aly -- 01.13,4aly
8. 5v o Sébastien Duán / Sebastian (DS) ​​11,6aly -- 01.14,3aly
9. 8v o Experimental Duán / (PoRa) 12,2aly -- 01.14,4aly
10. 6v o Ubiquitous / Helena (DS) ​12,6aly -- 01.14,5aly
11. 4v o Golden Spring Boy / Eero (Team Lily) 01.12,6aly -- 01.15,4aly

Hylätyt
12v t Venetian Red / Heli (Team Ninitra) 12,2a -- - hpl

 

Lily's Trotters on virtuaalitalli • Lily's Trotters is a sime-game stable

tekijänoikeudet
CSS koodi Viimakoura | taustakuvat © The Inspiration Gallery | ylägrafiikan kuvat © Suomen Hippos | tekstit © Lily's Trotters | hevosten kuvat - kuvaajat merkitty erikseen kaikkiin kuviin
Kaikenlainen kopiointi ja lataaminen on kiellettyä!

©2020 Lily's Trotters - suntuubi.com