Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

villit-ravit 14.11. & 16.11.

Kilpailupäivät: tiistai 14.11.2017 & torstai 16.11.2017 
VIP: lauantaina 11.11.2017 
Järjestäjä: Lily's Trotters | Viveka Lilja

Osallistumiset ja rajoitukset

  • Yhdellä osallistumisella osallistut kummankin päivän raveihin.
  • Ravit avoimet lämminverisille & B-poneille.
  • 3 hevosta / lähtö / talli
  • Yhteen lähtöön max. 16 osallistujaa
  • Sama hevonen vain 1 lähtö / ravit
  • Sama ohjastaja / 1 hevonen / lähtö (keksityt ohjastajat sallittuja)
  • Ikärajat lämminverisilla 2-12 vuotta & poneilla 3-18 vuotta
  • Jos lähtöön tulee 4 osallistujaa tai alle, se juostaan rutiinina ilman palkintoja.

Osallistumiset os. vrtviveka(at)gmail.com, otsikolla tupla ravit muodossa: 

lähtö nro
ikä skp Hevosen nimi / Ohjastaja (seura/talli) ennätys -- <br />

Lähdöt

Lähtö 1 - Tasoitusajo 1609m 2 vuotiaat lämminveriset
P: 400v€ - 200v€ - 90v€ - 50v€ - 25v€ - 15v€
Lähtö 2 - Tasoitusajo 2100m 17,0 aikaiset ja hitaammat lämminveriset
P: 800v€ - 500v€ - 250v€ - 150v€ - 50v€ - 20v€
Lähtö 3 - Tasoitusajo 2100m 14-16,9 aikaiset lämmimveriset
P: 1 000v€ - 800v€ - 500v€ - 200v€ - 100v€ - 40v€
Lähtö 4 - Tasoitusajo 2100m 13,9 aikaiset ja nopeammat lämminveriset
P: 3 000v€ - 2 000v€ - 1 500v€ - 800v€ - 500v€ - 200v€
Lähtö 5 - Tasoitusajo 1600m 3-vuotiaat & ennätyksettömät B-ponit
P: 80v€ - 70v€ - 50v€ - 40v€ - 15v€ 
Lähtö 6 - Tasoitusajo 1600m 2.00 aikaiset ja hitaammat B-ponit
P: 100v€ - 80v€ - 55v€ - 45v€ - 20v€ - 10v€

päivitetty 16.11.2017, klo 17:50 tulokset

Osallistujat/Tulokset

Lähtö 1 - Tasoitusajo 1609m 2 vuotiaat lämminveriset
P: 400v€ - 200v€ - 90v€ - 50v€ - 25v€ - 15v€

14.11. startti
1. 2v t K. Bam Crown / Emilia (Duo) ei enn -- 01.19,2ly xx
2. 2v o Know No Better / (KaRa) 18,6ly -- 01.19,6ly
3. 2v o K. Express Nova / Jani (Duo) ei enn -- 01.20,1ly
4. 2v o Big Flash / (KaRa) 17,4aly -- 01.22,1ly xx
5. 2v t Sweet Little Sin / Spookiness (RDT) 21,6ke -- 01.23,5ly
6. 2v o Legend of Shining Son / Tuukka (Team Lily) ei enn. -- 01.24,1ly
7. 2v o Star Of Fate / Laura (RDT) 21,5ke -- 01.24,5ly
8. 2v t Quick Grand Coast / (KaRa) 17,3aly -- 01.25,3ly
9. 2v t Indyana Nibs / Mika Ahopelto (VRS) ei enn -- 01.25,4ly

Hylätty
2v o K. Lamberg Laser / Kari (Duo) ei enn -- - hpl
2v o Habitude Pomp / Anna (RDT) 19,4aly -- - hml

16.11. startti
1. 2v t Indyana Nibs / Mika Ahopelto (VRS) ei enn -- 01.19,1ly
2. 2v t Sweet Little Sin / Spookiness (RDT) 21,6ke -- 01.19,4ly x
3. 2v o Star Of Fate / Laura (RDT) 21,5ke -- 01.19,4ly
4. 2v o K. Lamberg Laser / Kari (Duo) ei enn -- 01.19,4ly
5. 2v o Habitude Pomp / Anna (RDT) 19,4aly -- 01.21,2ly
6. 2v o Big Flash / (KaRa) 17,4aly -- 01.22,6ly
7. 2v o Legend of Shining Son / Tuukka (Team Lily) ei enn. -- 01.23,2ly xx
8. 2v t Quick Grand Coast / (KaRa) 17,3aly -- 01.23,6ly
9. 2v o Know No Better / (KaRa) 18,6ly -- 01.24,5ly
10. 2v o K. Express Nova / Jani (Duo) ei enn -- 01.25,5ly

Hylätty
2v t K. Bam Crown / Emilia (Duo) ei enn -- - hml

Lähtö 2 - Tasoitusajo 2100m 17,0 aikaiset ja hitaammat lämminveriset
P: 800v€ - 500v€ - 250v€ - 150v€ - 50v€ - 20v€

14.11. startti
1. 3v t Radical Jillabran / Laura (RDT) 17,6ly -- 01.17,3ke 
2. 4v t Cheetarine / Senja (NaSe) 19,6a -- 01.17,4ke x
3. 3v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 17,3 -- 01.18,1ke 
4. 3v t Serendipity Duán / Serena (DS) 17,1ly -- 01.18,4ke 
5. 4v o He's My Hero / Harri (NaSe) 19,5a -- 01.18,6ke x
6. 3v o Radical Adrenaline / Spookiness (RDT) 18,2aly -- 01.19,1ke 
7. 3v t Goldenness Duán / Enni (DS) 17,4aly -- 01.19,2ke x
8. 4v o Big Time Prayer / Pekka (NaSe) 19,3a -- 01.20,3ke x
9. 3v t Whisper in the Wind / (KaRa) 18,2aly -- 01.20,3ke
10. 4v o Ray Nover / Jorma (Duo) 17,4 -- 01.20,3ke

Hylätty
3v t Alevtina / Ria (DS) 18,2ly -- - hll
3v t Geisha Snilli / (SnRa) 18,1 -- - hyl

16.11. startti
1. 4v o He's My Hero / Harri (NaSe) 19,5a -- 01.17,3ke xx
2. 3v t Whisper in the Wind / (KaRa) 18,2aly -- 01.17,5ke x
3. 3v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 17,3 -- 01.18,2ke 
4. 3v t Geisha Snilli / (SnRa) 18,1 -- 01.18,5ke x
5. 4v o Big Time Prayer / Pekka (NaSe) 19,3a -- 01.19,2ke 
6. 3v o Radical Adrenaline / Spookiness (RDT) 18,2aly -- 01.19,2ke 
7. 3v t Radical Jillabran / Laura (RDT) 17,6ly -- 01.19,2ke xx
8. 4v t Cheetarine / Senja (NaSe) 19,6a -- 01.19,3ke x
9. 3v t Goldenness Duán / Enni (DS) 17,4aly -- 01.19,5ke
10. 4v o Ray Nover / Jorma (Duo) 17,4 -- 01.20,4ke
11. 3v t Alevtina / Ria (DS) 18,2ly -- 01.20,6ke

Hylätty
3v t Serendipity Duán / Serena (DS) 17,1ly -- - hyl

Lähtö 3 - Tasoitusajo 2100m 14-16,9 aikaiset lämmimveriset
P: 1 000v€ - 800v€ - 500v€ - 200v€ - 100v€ - 40v€

14.11. startti
1. 3v o Radimír / Ralf (DS) 16,5ly -- 01.15,1ke 
2. 5v t Chocoholic Cram! / Noora (RDT) 15,3aly -- 01.15,4ke 
3. 9v t Zephyrine Luned / Shavo (NaSe) 15,2a -- 01.15,5ke x
4. 5v t Imperial Ach / Spookiness (RDT) 14,1ly -- 01.15,5ke 
5. 5v o Brandon Snilli / (SnRa) 14,1a -- 01.16,4ke 
6. 5v t Pretty Sweet RC / Anna (RDT) 16,3ake -- 01.16,6ke 
7. 4v t Sadness In Your Eyes / Jani (Duo) 14,4 -- 01.17,2ke 
8. 3v o AS' Dark Paradise / Frida U. (DS) 16,8aly -- 01.17,3ke
9. 4v t Roxanne Duán / Reino U. (DS) 16,3aly -- 01.17,3ke x
10. 4v o K. Nassau Kamp / Emilia (Duo) 16,1 -- 01.17,5ke
11. 4v t Made Up My Mind / Minni (NaSe) 16,2a -- 01.17,5ke

Hylätty
5v o K. Mr Magoo / Kari (Duo) 15,2 -- - hyl
4v o Kickman Snilli / (SnRa) 14,4 -- - hll
4v t Cascadas Mermeid / (SnRa) 14,2a -- - hpl

16.11. startti
1. 4v t Sadness In Your Eyes / Jani (Duo) 14,4 -- 01.15,3ke x
2. 5v o Brandon Snilli / (SnRa) 14,1a -- 01.15,3ke 
3. 9v t Zephyrine Luned / Shavo (NaSe) 15,2a -- 01.15,4ke 
4. 3v o Radimír / Ralf (DS) 16,5ly -- 01.15,4ke 
5. 4v t Made Up My Mind / Minni (NaSe) 16,2a -- 01.15,6ke 
6. 5v t Chocoholic Cram! / Noora (RDT) 15,3aly -- 01.16,1ke x
7. 5v o K. Mr Magoo / Kari (Duo) 15,2 -- 01.16,3ke
8. 5v t Imperial Ach / Spookiness (RDT) 14,1ly -- 01.17,2ke
9. 5v t Pretty Sweet RC / Anna (RDT) 16,3ake -- 01.17,4ke
10. 4v t Roxanne Duán / Reino U. (DS) 16,3aly -- 01.17,4ke xx
11. 3v o AS' Dark Paradise / Frida U. (DS) 16,8aly -- 01.18,3ke

Hylätty
4v o K. Nassau Kamp / Emilia (Duo) 16,1 -- - hll
4v o Kickman Snilli / (SnRa) 14,4 -- - hyl
4v t Cascadas Mermeid / (SnRa) 14,2a -- - hyl

Lähtö 4 - Tasoitusajo 2100m 13,9 aikaiset ja nopeammat lämminveriset
P: 3 000v€ - 2 000v€ - 1 500v€ - 800v€ - 500v€ - 200v€

14.11. startti
1. 7v o K. Allan Rubin / Emilia (Duo) 12,0 -- 01.12,1ke 
2. 6v o Demonic Foxy / Laura (RDT) 13,3aly -- 01.12,3ke x
3. 9v o Practical Snilli / (SnRa) 12,4a -- 01.12,6ke 
4. 11v t Cream Coffee / (SnRa) 12,8a -- 01.13,2ke 
5. 7v r Crane Force / Kari (Duo) 11,0 -- 01.13,5ke x
6. 5v t OR'Evil Heroine / Lola (DS) ​12,6aly -- 01.14,1ke 
7. 7v o Lee Péché / (SnRa) 12,1a -- 01.14,3ke 
8. 6v o Sacré Yezekael / Ria R. (DS) ​13,1aly -- 01.14,3ke 
9. 7v o K. Jarret Ligus / Jani (Duo) 10,3 -- 01.14,4ke xx
10. 8v t Fool's Abscond / Sinna (NaSe) 13,3a -- 01.14,4ke
11. 6v o Golden Spring Boy / Viveka (Team Lily) 01.12,3ly -- 01.14,5ke
12. 6v o Radical Wailord / Anna (RDT) 13,1ly -- 01.14,6ke x
13. 5v o Cisco Cellini / Kaisa T. (DS) ​12,2aly -- 01.15,2ke
14. 6v o Winterfell's Victory / Eero (Team Lily) 01.13,1ly -- 01.15,3ke

Hylätty
8v o Radical Insomnia / Nelli (RDT) 11,4aly -- - hml

16.11. startti
1. 8v t Fool's Abscond / Sinna (NaSe) 13,3a -- 01.12,2ke 
2. 5v t OR'Evil Heroine / Lola (DS) ​12,6aly -- 01.12,4ke 
3. 7v o Lee Péché / (SnRa) 12,1a -- 01.12,4ke 
4. 6v o Golden Spring Boy / Viveka (Team Lily) 01.12,3ly -- 01.12,5ke x
5. 7v r Crane Force / Kari (Duo) 11,0 -- 01.12,6ke x
6. 7v o K. Allan Rubin / Emilia (Duo) 12,0 -- 01.13,3ke 
7. 6v o Demonic Foxy / Laura (RDT) 13,3aly -- 01.13,3ke 
8. 6v o Winterfell's Victory / Eero (Team Lily) 01.13,1ly -- 01.13,5ke 
9. 5v o Cisco Cellini / Kaisa T. (DS) ​12,2aly -- 01.14,2ke
10. 11v t Cream Coffee / (SnRa) 12,8a -- 01.14,4ke
11. 9v o Practical Snilli / (SnRa) 12,4a -- 01.15,2ke
12. 7v o K. Jarret Ligus / Jani (Duo) 10,3 -- 01.15,2ke
13. 6v o Sacré Yezekael / Ria R. (DS) ​13,1aly -- 01.15,4ke
14. 8v o Radical Insomnia / Nelli (RDT) 11,4aly -- 01.15,5ke
15. 6v o Radical Wailord / Anna (RDT) 13,1ly -- 01.15,5ke

Lähtö 5 - Tasoitusajo 1600m 3-vuotiaat & ennätyksettömät B-ponit
P: 80v€ - 70v€ - 50v€ - 40v€ - 15v€ 

14.11. startti
1. 3v t Växlas Candyen / (KaRa) 02.18,2aly -- 02.25,4ly
2. 3v t Kyllengul Kärlek / (KaRa) 02.17,4aly -- 02.25,5ly
3. 3v o Svårt Nöten / (KaRa) 02.19,2aly -- 02.25,5ly
4. 3v t Toy's Teresa / (SnRa) 2.23,3 -- 02.26,2ly
5. 3v t Ponipalleron Ihanainen / Iida (Adina) ei enn. -- 02.26,4ly
6. 3v t Toy's Aroania / Anna (RDT) 2.22,8ake -- 02.26,4ly x
7. 3v o Balwinder I.F. / Spookiness (RDT) ei enn. -- 02.26,4ly
8. 3v t Hermione Rewa / Hessa (Adina) ei enn. -- 02.30,3ly

Hylätty
6v t A.D. Sparkling Jewel / Jannica (APR) ei enn. -- - hll
3v t Toy's Phoebe / Laura (RDT) 2.25,3aly -- - hyl

16.11. startti
1. 3v o Balwinder I.F. / Spookiness (RDT) ei enn. -- 02.25,4ly
2. 3v t Toy's Aroania / Anna (RDT) 2.22,8ake -- 02.25,5ly
3. 3v t Toy's Teresa / (SnRa) 2.23,3 -- 02.25,6ly
4. 3v o Svårt Nöten / (KaRa) 02.19,2aly -- 02.26,2ly
5. 3v t Växlas Candyen / (KaRa) 02.18,2aly -- 02.27,1ly
6. 3v t Toy's Phoebe / Laura (RDT) 2.25,3aly -- 02.27,5ly
7. 3v t Kyllengul Kärlek / (KaRa) 02.17,4aly -- 02.29,5ly x
8. 3v t Hermione Rewa / Hessa (Adina) ei enn. -- 02.30,2ly
9. 6v t A.D. Sparkling Jewel / Jannica (APR) ei enn. -- 02.30,5ly
10. 3v t Ponipalleron Ihanainen / Iida (Adina) ei enn. -- 02.31,5ly

Lähtö 6 - Tasoitusajo 1600m 2.00 aikaiset ja hitaammat B-ponit
P: 100v€ - 80v€ - 55v€ - 45v€ - 20v€ - 10v€

14.11. startti
1. 11v o Quizle / Pia (Adina) 2.13,1 -- 02.14,3ly
2. 5v t Radical Shameless / Aino (RDT) 2.10,1aly -- 02.14,3ly
3. 6v t Snaragan NRL / Sinna (NaSe) 2.14,0 -- 02.14,6ly
4. 4v o Gillyweed RC / Noora (RDT) 2.21,2ly -- 02.14,6ly
5. 5v o Iltamäen Argon / (SnRa) 2.13,3a -- 02.15,2ly
6. 5v o Brynolf Duán / Aino E. (DS) 2.13,3aly -- 02.15,3ly
7. 4v t Gottagofast / Niklas (DS) 2.22,2ly -- 02.15,3ly
8. 5v o Thydor NRL / Jaska (NaSe) 2.15,1a -- 02.15,4ly
9. 12v t Milla Monaden / Jannica (APR) 2.00,1 -- 02.16,1ly
10. 5v t Toy's Alissa / (SnRa) 2.15,3a -- 02.17,2ly
11. 7v t Love To Bits / Emmi (RDT) 2.09,1aly -- 02.17,5ly
12. 5v o Samuraj NRL / Samu (NaSe) 2.16,4a -- 02.18,2ly
13. 5v t Amorina Snilli / (SnRa) 2.14,5a -- 02.19,4ly
14. 5v o Vinds Unique / Uuno (Adina) 2.06,6 -- 02.20,2ly x

Hylätty
4v t Kappvänilja / Riina (Team Lily) 02.21,3aly -- - hyl
5v t Aken Arnóra / Anne R. (DS) 2.13,5aly -- - hpl

16.11. startti
1. 5v o Iltamäen Argon / (SnRa) 2.13,3a -- 02.14,1ly
2. 11v o Quizle / Pia (Adina) 2.13,1 -- 02.14,4ly
3. 4v o Gillyweed RC / Noora (RDT) 2.21,2ly -- 02.14,4ly
4. 6v t Snaragan NRL / Sinna (NaSe) 2.14,0 -- 02.15,1ly
5. 5v o Thydor NRL / Jaska (NaSe) 2.15,1a -- 02.15,3ly x
6. 5v o Samuraj NRL / Samu (NaSe) 2.16,4a -- 02.15,5ly x
7. 5v t Aken Arnóra / Anne R. (DS) 2.13,5aly -- 02.15,6ly
8. 4v t Gottagofast / Niklas (DS) 2.22,2ly -- 02.16,2ly
9. 5v o Brynolf Duán / Aino E. (DS) 2.13,3aly -- 02.17,5ly
10. 5v o Vinds Unique / Uuno (Adina) 2.06,6 -- 02.17,6ly xx
11. 12v t Milla Monaden / Jannica (APR) 2.00,1 -- 02.18,2ly
12. 4v t Kappvänilja / Riina (Team Lily) 02.21,3aly -- 02.18,3ly
13. 7v t Love To Bits / Emmi (RDT) 2.09,1aly -- 02.18,4ly x
14. 5v t Toy's Alissa / (SnRa) 2.15,3a -- 02.18,4ly x
15. 5v t Radical Shameless / Aino (RDT) 2.10,1aly -- 02.18,5ly
16. 5v t Amorina Snilli / (SnRa) 2.14,5a -- 02.19,1ly

Lily's Trotters on virtuaalitalli • Lily's Trotters is a sime-game stable

©2018 Lily's Trotters - suntuubi.com