Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

marraskuun 3.villiravisarja 26-30.11.
kilpailupäivä 27.11.2018

Kilpailupäivät: ma 26.11. / ti 27.11. / ke 28.11. / to 29.11. / pe 30.11. 
VIP: maanantaina 26.11.2018 Järjestäjä: Lily's Trotters | Viveka Lilja

Lähdöt

Lähtö 1 - Ryhmäajo 1609m 3-vuotiaat kylmäveriset
P: 700v€ - 400v€ - 250v€ - 100v€ - 50v€
Lähtö 2 - Ryhmäajo 1609m 25,0 aikaiset ja hitaammat kylmäveriset
P: 1 500v€ - 900v€ - 500v€ - 200v€ - 100v€
Lähtö 3 - Ryhmäajo 1609m 24,9 aikaiset ja nopeammat kylmäveriset
P: 3 000v€ - 2 000v€ - 1 000v€ - 500v€ - 200v€
Lähtö 4 - Ryhmäajo 1609m 2-vuotiaat lämminveriset
P: 800v€ - 500v€ - 300v€ - 150v€ - 75v€
Lähtö 5 - Ryhmäajo 1609m 14,0 aikaiset ja hitaammat lämminveriset
P: 2 500v€ - 1 800v€ - 1 000v€ - 600v€ - 200v€
Lähtö 6 - Ryhmäajo 1609m 13,9 aikaiset ja nopeammat lämminveriset
P: 4 000v€ - 3 600v€ - 3 000v€ - 2 400v€ - 1 800v€

Tulokset

Lähtö 1 - Ryhmäajo 1609m 3-vuotiaat kylmäveriset
P: 700v€ - 400v€ - 250v€ - 100v€ - 50v€

1. 3v t Unian Cinderella / (Unia) ei enn. -- 01.38,2aly
2. 3v t Purnin Loihelma / Sylve (Team Ninitra) 37,3a -- 01.39,4aly x
3. 3v t Unian Tulikipuna / (Unia) ei enn. -- 01.40,2aly
4. 3v o Repertuaari / Eugenia (Team Ninitra) 37,2a -- 01.40,4aly
5. 3v t. K.R. Hurme / M. Filppula (KiRi) 31,4 -- 01.40,5aly
6. 3v o Talvenvalaja / (Jemma) ei enn -- 01.41,3aly
7. 3v t Viis Minaa / Anders (Team Ninitra) 37,4a -- 01.42,2aly xx
8. 3v t Kalmankukkia LUC / (Jemma) 01.32,1aly -- 01.43,2aly

Lähtö 2 - Ryhmäajo 1609m 25,0 aikaiset ja hitaammat kylmäveriset
P: 1 500v€ - 900v€ - 500v€ - 200v€ - 100v€

Ryhmä 1
1. 4v o Ruskon Woimanalle / (Koivula) 01.35,2ke -- 01.35,1aly
2. 5v o Purnin Aatelma / Ida (Team Ninitra) 29,2a -- 01.35,1aly x
3. 5v t Guen Ikiruusu / (Koivula) 01.29,4ke -- 01.35,6aly
4. 4v t AH Tulisylvia / (Koivula) 01.31,4aly -- 01.36,1aly
5. 4v t. Duanin Vilhelmiian / S. Solja (KiRi) 36,5 -- 01.37,1aly
6. 4v t Penninki I.F. / (Koivula) 01.37,1aly -- 01.37,1aly xx
7. 4v t Ruskon Kipinätanssi / (Koivula) 01.34,1ke -- 01.37,4aly
8. 4v o Unian Lorulurjus / (Unia) 48,2 -- 01.38,5aly
9. 5v o. Sølv's Mustahuumori / M. Filppula (KiRi) 30,2 -- 01.39,5aly
10. 4v t. Viiman Noste / A. Mäkimaa (KiRi) 33,4 -- 01.40,4aly xx

Hylätty
5v o Poppasmies / (Unia) 36,5a -- - hpl
4v t. K.R. Suhmuran Santra / M. Laine (KiRi) 30,1 -- - hyl 

Ryhmä 2
1. 4v o Unian Ralliraita / (Unia) 27,5a -- 01.25,3aly
2. 8v t Loruleina / (Unia) 26,2 -- 01.25,6aly
3. 7v t Purnin Tosikko / Magnhild (Team Ninitra) 25,3a -- 01.26,3aly
4. 6v o Velikulta RC / Bertel (Team Ninitra) 25,5a -- 01.27,1aly
5. 5v o AH Harhatuli / (Koivula) 01.27,6aly -- 01.29,3aly
6. 5v t Messin Kiritär / (Koivula) 01.27,2aly -- 01.29,4aly
7. 4v t. Pirelli / A. Kosonen(KiRi) 29,6 -- 01.30,2aly
8. 7v o Unian Vauhkomieli / (Unia) 26,2 -- 01.30,2aly
9. 7v o Purnin Esaias / Urmas (Team Ninitra) 25,3a -- 01.30,4aly x
10. 5v t Joko Ollaan / Gunvor (Team Ninitra) 29,1a -- 01.31,5aly x

Hylätty
8v t Loimurina / (Unia) 27,3 -- - hll
7v t Villialma / Börje (Team Ninitra) 26,4a -- - hml 

Ryhmä 3
1. 9v t Purnin Pirtsakka / Jens (Team Ninitra) 25,1a -- 01.24,2aly x
2. 5v o. K.Wigu / K. Ahomaa (KiRi) 26,2 -- 01.24,4aly
3. 8v t. K. Tumen Aito / M. Laine (KiRi) 25,5 -- 01.24,6aly
4. 9v t Surusävel / (Unia) 25,4a -- 01.26,1aly xx
5. 4v o Naurun Tyrskä / (Jemma) 01.25,2aly -- 01.26,3aly
6. 7v t Unian Heikunkeikaus / (Unia) 26,1a -- 01.27,2aly
7. 9v o EP Valon Poika / (Unia) 25,1a -- 01.27,3aly x
8. 5v t. Sølv's Murheprinsessa / A. Elo (KiRi) 26,4 -- 01.27,3aly
9. 10v t. Riemu Ros / H. Turunen (KiRi) 26,5 -- 01.27,5aly

Hylätty
7v t Kekan Kvartaali / B. Melker (KiRi) 26,5 -- - hll 

Lähtö 3 - Ryhmäajo 1609m 24,9 aikaiset ja nopeammat kylmäveriset
P: 3 000v€ - 2 000v€ - 1 000v€ - 500v€ - 200v€

Ryhmä 1
1. 9v o Unian Korona / (Unia) 23,6a -- 01.23,3aly
2. 7v o. Salmiakki-Kuningas / J. Vuorenmaa (KiRi) 22,1 -- 01.23,4aly
3. 9v o Ryövärijätkä / (Unia) 24,2a -- 01.24,1aly x
4. 9v o Unian Runoralli / (Unia) 24,1a -- 01.24,5aly
5. 8v t Pompeji Tähtivalssi / (Koivula) 01.23,2aly -- 01.25,1aly
6. 8v o Loimulehdon Yökiitäjä / (Koivula) 01.24,5aly -- 01.26,1aly
7. 7v o. Helios / T. Tapanila (KiRi) 24,4 -- 01.26,5aly
8. 8v o Duanin Tervahauta / (Koivula) 01.24,4aly -- 01.26,6aly

Hylätty
7v o. K.R. Härmää Karussa / A. Renkonen (KiRi) 23,3 -- - hyl
12v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 23,3 -- - hml 

Ryhmä 2
1. 8v o Ruskon Jupiter / (Unia) 22,2a -- 01.22,1aly
2. 10v t. K.R. Salarakkaan Kosto / M. Laine (KiRi) 20,4 -- 01.22,5aly
3. 13v o Josveinkin / (Unia) 22,1a -- 01.22,6aly
4. 9v o AH Varjokuva / (Unia) 21,2a -- 01.23,4aly
5. 13v t Purnin Vippaus / Helga (Team Ninitra) 21,1a -- 01.23,4aly
6. 11v t Repolan Vilijonkka / (Unia) 22,1a -- 01.23,5aly xx
7. 15v o Viritetty / (Unia) 22,2a -- 01.24,2aly
8. 9v o Purnin Retvakka / Niklas (Team Ninitra) 20,4a -- 01.24,2aly
9. 6v t Unian Virivikinä / (Unia) 22,2a -- 01.24,5aly

Hylätty
10v t. Reemio Ros / R. Líden (KiRi) 21,2 -- - k 

Lähtö 4 - Ryhmäajo 1609m 2-vuotiaat lämminveriset
P: 800v€ - 500v€ - 300v€ - 150v€ - 75v€

1. 2v o Yukon Gold Butcher / (Tazen) 01.15,1aly -- 01.20,1aly xx
2. 2v o Fudgebaron McLily / (Tazen) ei enn -- 01.20,3aly xx
3. 2v o Admiral Doot / (Tazen) 01.20,3ake -- 01.20,5aly x
4. 2v t Mythic Win / Urmas (Team Ninitra) 21,3a -- 01.20,5aly
5. 2v t Kylie Conspiracy / (Tazen) 01.22,1aly -- 01.22,4aly
6. 2v t Tall Tale / Helga (Team Ninitra) 21,5a -- 01.23,6aly

Lähtö 5 - Ryhmäajo 1609m 14,0 aikaiset ja hitaammat lämminveriset
P: 2 500v€ - 1 800v€ - 1 000v€ - 600v€ - 200v€

Ryhmä 1
1. 4v o Ol' Buttermilk Sky / Jannica (APR) 23,2ke -- 01.16,5aly
2. 5v t Pillow Talk RC / Bertel (Team Ninitra) 15,3a -- 01.16,6aly
3. 4v o Brother Dean / Sylve (Team Ninitra) 16,4a -- 01.17,5aly xx
4. 7v o Speedrunner / (Team Lily) 16,2a -- 01.18,3aly
5. 4v o VanDyke Win / Börje (Team Ninitra) 15,3 -- 01.18,4aly
6. 4v t Enchanted MacLily / Viveka (Team Lily) 17,3a -- 01.19,1aly
7. 4v o Spring Gold Shav / Tuukka (Team Lily) 16,1 -- 01.19,3aly
8. 3v o Paypack Unia / (Unia) 19,1a -- 01.19,6aly
9. 3v o Starbrow Blaze / (Team Lily) 16,1 -- 01.19,6aly x
10. 4v t Mildred Burn / Jens (Team Ninitra) 15,4 -- 01.20,3aly
11. 3v t Cryptology Unia / (Unia) 18,4a -- 01.20,4aly

Hylätty
4v o Barnaby Snilli / Henri (Team Lily) 17,5 -- - hll 

Ryhmä 2
1. 5v t Märtha / (Team Lily) 14,2 -- 01.13,1aly x
2. 7v o Last Cherokee / (Unia) 14,1a -- 01.13,5aly
3. 4v t Månsken / Veikko (Team Lily) 14,2a -- 01.13,6aly
4. 4v t Northpearl MacLily / Emilia (Team Lily) 16,2a -- 01.14,2aly
5. 6v o Chesapeake Keepsake / Birger (Team Ninitra) 15,2 -- 01.15,3aly
6. 4v o Midnight Brave / Veikko (Team Lily) 14,5a -- 01.15,4aly
7. 4v t Smashing MacLily / Viveka (Team Lily) 14,4 -- 01.15,5aly
8. 6v o Brother Sam / Eugenia (Team Ninitra) 14,4a -- 01.15,5aly
9. 5v t Meadowmiss / (Team Lily) 14,5a -- 01.16,3aly
10. 4v t Mosaic / Anders (Team Ninitra) 14,1a -- 01.16,4aly x
11. 6v o Sue's Barracuda / Jessica (Adina) 15,2aly -- 01.16,6aly

Hylätty
3v t No Man No Cry / (Tazen) 01.14,3aly -- - hyl 

Lähtö 6 - Ryhmäajo 1609m 13,9 aikaiset ja nopeammat lämminveriset
P: 4 000v€ - 3 600v€ - 3 000v€ - 2 400v€ - 1 800v€

Ryhmä 1
1. 10v t Quite Jaded / (Unia) 12,4a -- 01.12,2aly
2. 10v t Revenge Decker / (Unia) 13,1a -- 01.12,2aly x
3. 7v o Crimewave / (Unia) 12,3a -- 01.12,3aly xx
4. 9v t Ventura Win / Gunvor (Team Ninitra) 13,1a -- 01.12,4aly
5. 10v t Pridezilla II / (Unia) 12,2 -- 01.12,4aly
6. 7v o Northern Sunrise / Eero (Team Lily) 13,3a -- 01.12,6aly
7. 7v o Raindrops Unia / (Unia) 13,2a -- 01.13,2aly
8. 9v t Jingjang RC / Magnhild (Team Ninitra) 12,3a -- 01.13,3aly
9. 8v o Wayward Ach / Jannica (APR) 13,4aly -- 01.13,4aly
10. 5v o Golden Amazing / (Team Lily) 13,3a -- 01.14,3aly
11. 7v o Just In Case Unia / (Unia) 12,5a -- 01.14,5aly

Hylätty
7v t Crumblin' Down / (Unia) 13,5a -- - k 

Ryhmä 2
1. 8v t Electra Snilli / Juha (Team Lily) 11,1a -- 01.11,2aly
2. 10v o Just Chaos / (Unia) 11,1a -- 01.11,4aly x
3. 10v t Monique Smoke / (Unia) 11,2a -- 01.11,5aly
4. 9v o Labyrinthian Lies / Niklas (Team Ninitra) 11,3a -- 01.11,5aly
5. 9v o Psychédelic Rus / (Unia) 11,4a -- 01.11,5aly
6. 10v o Danger Zone / (Unia) 12,2a -- 01.12,3aly
7. 7v o Ancient Highway / (Unia) 12,1a -- 01.12,3aly
8. 11v o Significant Other / Ida (Team Ninitra) 11,3a -- 01.12,4aly
9. 5v t Golden April Jewel / Tuukka (Team Lily) 13,1 -- 01.13,5aly xx
10. 10v o Masters of Reality / (Unia) 11,3a -- 01.13,6aly x
11. 7v o Prince of North / Henri (Team Lily) 11,1a -- 01.13,6aly x<

Hylätty
10v o Canned Heat / (Unia) 11,3a -- - hyl 

 

 

Lily's Trotters on virtuaalitalli • Lily's Trotters is a sime-game stable

tekijänoikeudet
CSS koodi Viimakoura | taustakuvat © The Inspiration Gallery | ylägrafiikan kuvat © Suomen Hippos | tekstit © Lily's Trotters | hevosten kuvat - kuvaajat merkitty erikseen kaikkiin kuviin
Kaikenlainen kopiointi ja lataaminen on kiellettyä!

©2019 Lily's Trotters - suntuubi.com