Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

villit sarjaravit 02.04.-10.04.2019

Kilpailupäivät: 02.04. / 04.04. / 06.04. / 08.04. / 10.04.
VIP: sunnuntai 31.03.2019 
Järjestäjä: Lily's Trotters | Viveka Lilja

Osallistumiset ja rajoitukset

  • Osallistut samalla kaikkiin avoimiin lähtöihin (5 kilpailupäivää).
  • Rajattomasti hevosia / lähtö / talli
  • Yhteen lähtöön tasoitusajoon 16 valjakkoa (lähdöt jaetaan tarvittaessa)
  • Sama hevonen vain 1 lähtö / ravit
  • Sama ohjastaja / 1 hevonen / lähtö (keksityt ohjastajat sallittuja)
  • Ikärajat lämminverisilla 2-12 vuotta.
  • Jos lähtöön tulee 4 osallistujaa tai alle, se juostaan rutiinina ilman palkintoja.

Osallistumiset os. vrtviveka(at)gmail.com, otsikolla sarja 2 muodossa: 

lähtö nro
ikä skp Hevosen nimi / Ohjastaja (Seura) ennätys -- <br />

Lähdöt

Lähtö 1 - Tasoitusajo 2100m 2 vuotiaat lämminveriset
P: 300v€ - 150v€ - 100v€ - 75v€ (- 25v€)
Lähtö 2 - Tasoitusajo 2100m 16,0 aikaiset ja hitaammat lämminveriset
P: 800v€ - 500v€ - 300v€ - 150v€ (- 75v€)
Lähtö 3 - Tasoitusajo 2100m 13,0-15,9 aikaiset lämminveriset
P: 1 500v€ - 900v€ - 500v€ - 200v€ (- 100v€)
Lähtö 4 - Tasoitusajo 2100m 12,9 aikaiset ja nopeammat lämminveriset
P: 3 000v€ - 2 000v€ - 1 000v€ - 500v€ (- 200v€)
Lähtö 5 - Tasoitusajo 2100m 2-vuotiaat peitsarit
P: 400v€ - 150v€ - 100v€ - 75v€ (- 25v€)
Lähtö 6 - Tasoitusajo 2100m 15,0 aikaiset ja hitaammat peitsarit
P: 900v€ - 500v€ - 300v€ - 150v€ (- 75v€)
Lähtö 7 - Tasoitusajo 2100m 12,0-14,9 aikaiset peitsarit
P: 2 000v€ - 900v€ - 500v€ - 200v€ (- 100v€)
Lähtö 8 - Tasoitusajo 2100m 11,9 aikaiset ja nopeammat peitsarit
P: 4 000v€ - 3 000v€ - 1 000v€ - 500v€ (- 200v€)

päivitetty 01.04.2019, klo 16:50 kutsu/tulokset

Tulokset

Lähtö 1 - Tasoitusajo 2100m 2 vuotiaat lämminveriset
P: 300v€ - 150v€ - 100v€ - 75v€ (- 25v€)

Kilpailupäivä 02.04.
1. 2v Renaissance Unia / Eelis (Valmari) ei enn -- 01.22,1ke
2. 2v o Can't Take Me On / Juha (Valmari) 21,3a -- 01.22,2ke
3. 2v o Thriller Pomp / (ARO) 22,6a -- 01.23,4ke
4. 2v t The Queen of Chillax / Decne (DeVi) ei enn -- 01.24,3ke
5. 2v t Starryeyed Ach / Emilia (Team Lily) ei enn -- 01.24,3ke
6. 2v o Texas Boost / (RuKo) ei enn -- 01.24,5ke
7. 2v o Frostyprince MacLily (DS) ei enn -- 01.25,2ke
8. 2v t Jacandara Ach (DS) ei enn -- 01.25,3ke
9. 2v o Firefox Luxorious / (RuKo) ei enn -- 01.25,4ke
10. 2v o Magnifico Unia / (RuKo) ei enn -- 01.25,5ke
11. 2v t The Next Best Thing Rewa / Jannica (APR) 25,2ke -- 01.26,4ke
12. 2v t Minerva Burn / (ARO) 21,3a -- 01.27,3ke

Hylätty
2v o Pixie MacLily / Viveka (Team Lily) ei enn -- - hpl 

Kilpailupäivä 04.04.
1. 2v o Can't Take Me On / Juha (Valmari) 21,3a -- 01.22,2ke
2. 2v o Pixie MacLily / Viveka (Team Lily) ei enn -- 01.22,6ke x
3. 2v t Minerva Burn / (ARO) 21,3a -- 01.23,2ke x
4. 2v t Starryeyed Ach / Emilia (Team Lily) ei enn -- 01.23,5ke
5. 2v o Texas Boost / (RuKo) ei enn -- 01.24,3ke
6. 2v t Jacandara Ach (DS) ei enn -- 01.24,5ke
7. 2v o Magnifico Unia / (RuKo) ei enn -- 01.25,1ke x
8. 2v o Firefox Luxorious / (RuKo) ei enn -- 01.25,4ke
9. 2v t The Queen of Chillax / Decne (DeVi) ei enn -- 01.25,4ke
10. 2v o Frostyprince MacLily (DS) ei enn -- 01.27,2ke
11. 2v o Thriller Pomp / (ARO) 22,6a -- 01.27,6ke

Hylätty
2v Renaissance Unia / Eelis (Valmari) ei enn -- - k
2v t The Next Best Thing Rewa / Jannica (APR) 25,2ke -- - hml 

Kilpailupäivä 06.04.
1. 2v o Frostyprince MacLily (DS) ei enn -- 01.22,2ke x
2. 2v t The Next Best Thing Rewa / Jannica (APR) 25,2ke -- 01.23,2ke x
3. 2v Renaissance Unia / Eelis (Valmari) ei enn -- 01.23,3ke
4. 2v o Magnifico Unia / (RuKo) ei enn -- 01.23,3ke
5. 2v t The Queen of Chillax / Decne (DeVi) ei enn -- 01.23,5ke xx
6. 2v o Texas Boost / (RuKo) ei enn -- 01.23,5ke x
7. 2v o Pixie MacLily / Viveka (Team Lily) ei enn -- 01.24,6ke
8. 2v t Starryeyed Ach / Emilia (Team Lily) ei enn -- 01.26,3ke
9. 2v t Jacandara Ach (DS) ei enn -- 01.26,4ke
10. 2v t Minerva Burn / (ARO) 21,3a -- 01.27,4ke
11. 2v o Can't Take Me On / Juha (Valmari) 21,3a -- 01.27,4ke
12. 2v o Thriller Pomp / (ARO) 22,6a -- 01.27,4ke  

Hylätty
2v o Firefox Luxorious / (RuKo) ei enn -- - hll 

Kilpailipäivä 08.04.
1. 2v o Can't Take Me On / Juha (Valmari) 21,3a -- 01.22,1ke
2. 2v o Thriller Pomp / (ARO) 22,6a -- 01.22,4ke
3. 2v t Minerva Burn / (ARO) 21,3a -- 01.23,4ke
4. 2v o Magnifico Unia / (RuKo) ei enn -- 01.23,4ke
5. 2v t Jacandara Ach (DS) ei enn -- 01.24,1ke x
6. 2v t Starryeyed Ach / Emilia (Team Lily) ei enn -- 01.24,2ke
7. 2v o Pixie MacLily / Viveka (Team Lily) ei enn -- 01.25,1ke
8. 2v o Firefox Luxorious / (RuKo) ei enn -- 01.25,2ke
9. 2v t The Queen of Chillax / Decne (DeVi) ei enn -- 01.25,6ke
10. 2v t The Next Best Thing Rewa / Jannica (APR) 25,2ke -- 01.26,4ke
11. 2v Renaissance Unia / Eelis (Valmari) ei enn -- 01.27,4ke
12. 2v o Frostyprince MacLily (DS) ei enn -- 01.27,6ke 

Hylätty
2v o Texas Boost / (RuKo) ei enn -- - hll 

Kilpailupäivä 10.04.
1. 2v o Can't Take Me On / Juha (Valmari) 21,3a -- 01.22,2ke
2. 2v o Texas Boost / (RuKo) ei enn -- 01.23,3ke
3. 2v t The Next Best Thing Rewa / Jannica (APR) 25,2ke -- 01.24,5ke
4. 2v o Frostyprince MacLily (DS) ei enn -- 01.24,5ke
5. 2v Renaissance Unia / Eelis (Valmari) ei enn -- 01.25,2ke x
6. 2v o Firefox Luxorious / (RuKo) ei enn -- 01.26,1ke x
7. 2v t The Queen of Chillax / Decne (DeVi) ei enn -- 01.26,3ke
8. 2v o Magnifico Unia / (RuKo) ei enn -- 01.26,5ke
9. 2v t Jacandara Ach (DS) ei enn -- 01.26,6ke
10. 2v o Thriller Pomp / (ARO) 22,6a -- 01.27,3ke
11. 2v t Starryeyed Ach / Emilia (Team Lily) ei enn -- 01.27,4ke 

Hylätty
2v o Pixie MacLily / Viveka (Team Lily) ei enn -- - k
2v t Minerva Burn / (ARO) 21,3a -- - hpl 

 

Lähtö 2 - Tasoitusajo 2100m 16,0 aikaiset ja hitaammat lämminveriset
P: 800v€ - 500v€ - 300v€ - 150v€ (- 75v€)

Startti 1 - Kilpailupäivä 02.04.
1. 3v o Sour Bitter Martini (DS) 18,5aly -- 01.18,4ke
2. 3v o Northern Chord Pomp / Leo (Team Lily) 19,4a -- 01.18,6ke
3. 3v o Radetski BUG (DS) 18,2aly -- 01.19,1ke xx
4. 3v o Gerhard Duán / Tuukka (Team Lily) 19,2a -- 01.19,3ke
5. 3v o Primá Duán (DS) 19,3ly -- 01.19,5ke x
6. 4v o Ol' Buttermilk Sky / Jannica (APR) 23,2ke -- 01.20,1ke
7. 3v o Goldstar MacLily / Veikko (Team Lily) 19,2a -- 01.20,5ke
8. 3v t Bittersweet Teardrop (DS) 18,1ly -- 01.20,6ke
9. 3v o Crime Pride Unia / Amanda Toll (DeVi) 19,2aly -- 01.21,4ke
10. 3v t Zapphire Excess / (RuKo) 19,2ake -- 01.22,4ke
11. 3v o Flashfire Ach / (RuKo) 19,3ake -- 01.24,2ke

Hylätty
3v o Moon Eclipse / Juha (Team Lily) 19,4a -- - hml 

Kilpailupäivä 04.04.
1. 3v t Bittersweet Teardrop (DS) 18,1ly -- 01.18,4ke
2. 3v o Moon Eclipse / Juha (Team Lily) 19,4a -- 01.18,5ke x
3. 3v o Northern Chord Pomp / Leo (Team Lily) 19,4a -- 01.20,1ke x
4. 4v o Ol' Buttermilk Sky / Jannica (APR) 23,2ke -- 01.21,4ke x
5. 3v o Primá Duán (DS) 19,3ly -- 01.22,2ke
6. 3v o Flashfire Ach / (RuKo) 19,3ake -- 01.22,3ke xx
7. 3v o Goldstar MacLily / Veikko (Team Lily) 19,2a -- 01.23,4ke x
8. 3v o Radetski BUG (DS) 18,2aly -- 01.23,4ke
9. 3v o Crime Pride Unia / Amanda Toll (DeVi) 19,2aly -- 01.23,5ke

Hylätty
3v o Gerhard Duán / Tuukka (Team Lily) 19,2a -- - hll
3v t Zapphire Excess / (RuKo) 19,2ake -- - hll
3v o Sour Bitter Martini (DS) 18,5aly -- - hll 

Kilpailupäivä 06.04.
1. 3v o Goldstar MacLily / Veikko (Team Lily) 19,2a -- 01.18,2ke xx
2. 3v o Radetski BUG (DS) 18,2aly -- 01.18,3ke
3. 3v t Zapphire Excess / (RuKo) 19,2ake -- 01.18,5ke xx
4. 4v o Ol' Buttermilk Sky / Jannica (APR) 23,2ke -- 01.19,4ke
5. 3v o Flashfire Ach / (RuKo) 19,3ake -- 01.19,4ke
6. 3v o Gerhard Duán / Tuukka (Team Lily) 19,2a -- 01.19,6ke
7. 3v o Crime Pride Unia / Amanda Toll (DeVi) 19,2aly -- 01.23,2ke
8. 3v o Moon Eclipse / Juha (Team Lily) 19,4a -- 01.23,5ke
9. 3v o Northern Chord Pomp / Leo (Team Lily) 19,4a -- 01.24,5ke
10. 3v t Bittersweet Teardrop (DS) 18,1ly -- 01.24,6ke  

Hylätty
3v o Primá Duán (DS) 19,3ly -- - hll
3v o Sour Bitter Martini (DS) 18,5aly -- - hll 

Kilpailipäivä 08.04.
1. 3v o Gerhard Duán / Tuukka (Team Lily) 19,2a -- 01.18,2ke
2. 3v o Primá Duán (DS) 19,3ly -- 01.21,3ke
3. 4v o Ol' Buttermilk Sky / Jannica (APR) 23,2ke -- 01.22,3ke
4. 3v o Crime Pride Unia / Amanda Toll (DeVi) 19,2aly -- 01.22,5ke
5. 3v o Goldstar MacLily / Veikko (Team Lily) 19,2a -- 01.23,2ke xx
6. 3v o Sour Bitter Martini (DS) 18,5aly -- 01.23,3ke
7. 3v o Flashfire Ach / (RuKo) 19,3ake -- 01.23,4ke
8. 3v o Moon Eclipse / Juha (Team Lily) 19,4a -- 01.24,1ke x
9. 3v o Radetski BUG (DS) 18,2aly -- 01.24,3ke
10. 3v t Bittersweet Teardrop (DS) 18,1ly -- 01.24,6ke 

Hylätty
3v o Northern Chord Pomp / Leo (Team Lily) 19,4a -- - k
3v t Zapphire Excess / (RuKo) 19,2ake -- - hml

Kilpailupäivä 10.04.
1. 3v o Radetski BUG (DS) 18,2aly -- 01.18,2ke
2. 3v o Sour Bitter Martini (DS) 18,5aly -- 01.18,3ke x
3. 3v o Goldstar MacLily / Veikko (Team Lily) 19,2a -- 01.19,2ke x
4. 3v o Northern Chord Pomp / Leo (Team Lily) 19,4a -- 01.19,5ke
5. 3v o Moon Eclipse / Juha (Team Lily) 19,4a -- 01.21,5ke
6. 3v t Bittersweet Teardrop (DS) 18,1ly -- 01.22,5ke
7. 4v o Ol' Buttermilk Sky / Jannica (APR) 23,2ke -- 01.23,1ke
8. 3v o Gerhard Duán / Tuukka (Team Lily) 19,2a -- 01.23,2ke
9. 3v o Flashfire Ach / (RuKo) 19,3ake -- 01.23,3ke
10. 3v t Zapphire Excess / (RuKo) 19,2ake -- 01.24,3ke x
11. 3v o Crime Pride Unia / Amanda Toll (DeVi) 19,2aly -- 01.24,5ke
12. 3v o Primá Duán (DS) 19,3ly -- 01.24,5ke

 

Startti 2 - Kilpailupäivä 02.04.
P: 800v€ - 500v€ - 300v€ - 150v€ (- 75v€)
1. 3v t Glowing MacLily / Eero (Team Lily) 18,5a -- 01.17,5ke xx
2. 3v o Sad Face Murderer (DS) 17,4aly -- 01.18,1ke
3. 4v o Experiencia Duán (DS) 17,1ake -- 01.18,1ke
4. 3v t Treasure MacLily (DS) 17,3ly -- 01.18,2ke
5. 4v t Divine d’Aventure / (RuKo) 17,3aly -- 01.18,3ke x
6. 3v t Deathstrike Ach / (ARO) 17,1a -- 01.18,6ke
7. 3v o Collier le Luxueux (DS) 17,1ly -- 01.19,3ke
8. 3v o Lucifer Hook (DS) 16,5aly -- 01.19,3ke
9. 3v o Evil Disco / (ARO) 17,2a -- 01.20,2ke

Hylätty
3v o Fadewalker Ach / (ARO) 17,3a -- - hpl
3v t Diadème de Lune (DS) 17,5ly -- - hml
3v o Sautoir Enjoué (DS) 17,3aly -- - hml

Kilpailupäivä 04.04.
1. 3v t Diadème de Lune (DS) 17,5ly -- 01.17,3ke
2. 3v t Treasure MacLily (DS) 17,3ly -- 01.17,6ke x
3. 3v t Deathstrike Ach / (ARO) 17,1a -- 01.18,2ke
4. 3v o Collier le Luxueux (DS) 17,1ly -- 01.18,2ke
5. 3v o Sad Face Murderer (DS) 17,4aly -- 01.18,4ke
6. 3v o Sautoir Enjoué (DS) 17,3aly -- 01.19,1ke
7. 3v t Glowing MacLily / Eero (Team Lily) 18,5a -- 01.19,2ke
8. 3v o Fadewalker Ach / (ARO) 17,3a -- 01.19,3ke x
9. 3v o Lucifer Hook (DS) 16,5aly -- 01.19,5ke
10. 4v t Divine d’Aventure / (RuKo) 17,3aly -- 01.19,5ke
11. 4v o Experiencia Duán (DS) 17,1ake -- 01.20,5ke

Hylätty
3v o Evil Disco / (ARO) 17,2a -- - k

Kilpailupäivä 06.04.
1. 3v t Treasure MacLily (DS) 17,3ly -- 01.17,2ke x
2. 3v t Diadème de Lune (DS) 17,5ly -- 01.17,2ke
3. 3v t Deathstrike Ach / (ARO) 17,1a -- 01.17,3ke
4. 3v o Lucifer Hook (DS) 16,5aly -- 01.17,5ke x
5. 4v t Divine d’Aventure / (RuKo) 17,3aly -- 01.18,2ke
6. 3v o Evil Disco / (ARO) 17,2a -- 01.19,2ke xx
7. 3v o Collier le Luxueux (DS) 17,1ly -- 01.19,4ke
8. 3v o Sad Face Murderer (DS) 17,4aly -- 01.19,5ke
9. 3v o Sautoir Enjoué (DS) 17,3aly -- 01.19,5ke xx

Hylätty
3v t Glowing MacLily / Eero (Team Lily) 18,5a -- - hml
3v o Fadewalker Ach / (ARO) 17,3a -- - hml
4v o Experiencia Duán (DS) 17,1ake -- - hll 

Kilpailipäivä 08.04.
1. 3v o Sautoir Enjoué (DS) 17,3aly -- 01.17,2ke xx
2. 3v t Diadème de Lune (DS) 17,5ly -- 01.17,2ke
3. 3v o Fadewalker Ach / (ARO) 17,3a -- 01.17,3ke
4. 4v o Experiencia Duán (DS) 17,1ake -- 01.18,3ke
5. 3v t Glowing MacLily / Eero (Team Lily) 18,5a -- 01.18,4ke
6. 3v o Sad Face Murderer (DS) 17,4aly -- 01.18,6ke x
7. 3v o Collier le Luxueux (DS) 17,1ly -- 01.18,6ke
8. 3v o Evil Disco / (ARO) 17,2a -- 01.19,4ke
9. 4v t Divine d’Aventure / (RuKo) 17,3aly -- 01.20,2ke
10. 3v t Treasure MacLily (DS) 17,3ly -- 01.20,3ke xx
11. 3v o Lucifer Hook (DS) 16,5aly -- 01.20,3ke

Hylätty
3v t Deathstrike Ach / (ARO) 17,1a -- - hyl

Kilpailupäivä 10.04.
1. 3v o Collier le Luxueux (DS) 17,1ly -- 01.17,3ke
2. 3v t Deathstrike Ach / (ARO) 17,1a -- 01.17,5ke
3. 3v o Sad Face Murderer (DS) 17,4aly -- 01.18,2ke
4. 3v o Evil Disco / (ARO) 17,2a -- 01.18,4ke
5. 4v t Divine d’Aventure / (RuKo) 17,3aly -- 01.18,5ke
6. 3v t Glowing MacLily / Eero (Team Lily) 18,5a -- 01.19,2ke
7. 4v o Experiencia Duán (DS) 17,1ake -- 01.19,2ke
8. 3v o Sautoir Enjoué (DS) 17,3aly -- 01.19,3ke
9. 3v t Treasure MacLily (DS) 17,3ly -- 01.19,5ke xx
10. 3v t Diadème de Lune (DS) 17,5ly -- 01.20,3ke
11. 3v o Lucifer Hook (DS) 16,5aly -- 01.20,4ke

Hylätty
3v o Fadewalker Ach / (ARO) 17,3a -- - hml

 

Startti 3 - Kilpailupäivä 02.04.
P: 800v€ - 500v€ - 300v€ - 150v€ (- 75v€)
1. 4v o Born To Impress RC (DS) 16,2ly -- 01.15,3ke x
2. 5v o Garrison Gue (DS) 16,2ly - 01.17,6ke
3. 3v t Ancient Leaf (DS) 16,4aly -- 01.18,1ke
4. 3v t Amulette d'Aura (DS) 16,3aly -- 01.18,6ke
5. 5v t Passion Fly / (ARO) 16,3a -- 01.19,1ke
6. 3v t The Bride of Hate (DS) 16,2aly -- 01.19,4ke

Hylätty
5v t Amureux RC (DS) 16,5aly -- - hpl
5v t Vengeance Unia (DS) 16,3ake -- - hml
5v o Vsevolod Duán (DS) 16,3ake -- - hml
5v t Minoque Unia (DS) 16,3aly -- - hml
4v o Varlaam Duán (DS) 16,3ly -- - hyl 

Kilpailupäivä 04.04.
1. 5v o Vsevolod Duán (DS) 16,3ake -- 01.15,5ke x
2. 4v o Born To Impress RC (DS) 16,2ly -- 01.15,6ke xx
3. 5v t Vengeance Unia (DS) 16,3ake -- 01.16,5ke
4. 4v o Varlaam Duán (DS) 16,3ly -- 01.17,5ke
5. 5v t Passion Fly / (ARO) 16,3a -- 01.18,3ke x
6. 5v o Garrison Gue (DS) 16,2ly - 01.19,3ke xx
7. 5v t Amureux RC (DS) 16,5aly -- 01.19,3ke x
8. 3v t Ancient Leaf (DS) 16,4aly -- 01.19,4ke
9. 5v t Minoque Unia (DS) 16,3aly -- 01.20,1ke
10. 3v t The Bride of Hate (DS) 16,2aly -- 01.20,3ke 

Hylätty
3v t Amulette d'Aura (DS) 16,3aly -- - hyl 

Kilpailupäivä 06.04.
1. 3v t Ancient Leaf (DS) 16,4aly -- 01.15,2ke x
2. 5v o Garrison Gue (DS) 16,2ly - 01.15,3ke
3. 4v o Varlaam Duán (DS) 16,3ly -- 01.15,4ke
4. 5v t Amureux RC (DS) 16,5aly -- 01.17,4ke
5. 4v o Born To Impress RC (DS) 16,2ly -- 01.18,2ke
6. 3v t The Bride of Hate (DS) 16,2aly -- 01.18,3ke
7. 5v t Minoque Unia (DS) 16,3aly -- 01.19,3ke xx
8. 5v t Vengeance Unia (DS) 16,3ake -- 01.19,5ke xx
9. 5v o Vsevolod Duán (DS) 16,3ake -- 01.19,5ke x
10. 3v t Amulette d'Aura (DS) 16,3aly -- 01.20,5ke x

Hylätty
5v t Passion Fly / (ARO) 16,3a -- - hll

Kilpailipäivä 08.04.
1. 4v o Born To Impress RC (DS) 16,2ly -- 01.15,1ke
2. 5v t Passion Fly / (ARO) 16,3a -- 01.16,3ke x
3. 5v t Vengeance Unia (DS) 16,3ake -- 01.16,4ke
4. 4v o Varlaam Duán (DS) 16,3ly -- 01.16,5ke x
5. 5v t Amureux RC (DS) 16,5aly -- 01.17,5ke x
6. 5v o Vsevolod Duán (DS) 16,3ake -- 01.17,5ke xx
7. 5v t Minoque Unia (DS) 16,3aly -- 01.18,2ke
8. 3v t The Bride of Hate (DS) 16,2aly -- 01.20,3ke xx
9. 3v t Amulette d'Aura (DS) 16,3aly -- 01.20,5ke

Hylätty
3v t Ancient Leaf (DS) 16,4aly -- - hll
5v o Garrison Gue (DS) 16,2ly - - k 

Kilpailupäivä 10.04.
1. 4v o Varlaam Duán (DS) 16,3ly -- 01.15,1ke xx
2. 5v t Vengeance Unia (DS) 16,3ake -- 01.15,1ke xx
3. 3v t Ancient Leaf (DS) 16,4aly -- 01.15,5ke
4. 5v t Passion Fly / (ARO) 16,3a -- 01.16,5ke xx
5. 5v o Vsevolod Duán (DS) 16,3ake -- 01.17,2ke
6. 5v o Garrison Gue (DS) 16,2ly - 01.18,3ke
7. 5v t Amureux RC (DS) 16,5aly -- 01.18,5ke
8. 3v t Amulette d'Aura (DS) 16,3aly -- 01.18,6ke
9. 5v t Minoque Unia (DS) 16,3aly -- 01.18,6ke
10. 4v o Born To Impress RC (DS) 16,2ly -- 01.19,4ke

Hylätty
3v t The Bride of Hate (DS) 16,2aly -- - hll 

 

 

Lähtö 3 - Tasoitusajo 2100m 13,0-15,9 aikaiset lämminveriset
P: 1 500v€ - 900v€ - 500v€ - 200v€ (- 100v€)

Startti 1 - Kilpailupäivä 02.04.
1. 4v t Northwind MacLily / (ARO) 15,5a -- 01.16,1ke
2. 4v t Gooseberry MacLily / (ARO) 15,1a -- 01.16,4ke
3. 4v o Rjazán Stirling / (ARO) 15,5a -- 01.16,5ke xx
4. 4v o Quoucing RC (DS) 15,3ly -- 01.16,6ke x
5. 8v o Bye Bye Hero / (Unia) 15,2 -- 01.17,2ke
6. 4v t Countess McLily / (RuKo) 15,4aly -- 01.17,3ke
7. 4v o Goldfinger MacLily / (ARO) 15,3a -- 01.17,3ke
8. 4v t Pheodora Ach / (RuKo) 15,6aly -- 01.17,3ke
9. 6v t Carnivora Duán (DS) 15,2aly -- 01.18,1ke xx
10. 5v t Nightwish MacLily / (Team Lily) 15,4 -- 01.18,2ke x
11. 6v t Rhiannon Duán (DS) 15,3ly -- 01.18,5ke
12. 6v t Amelie Redlover (DS) 15,3ly -- 01.18,5ke
13. 5v t God Damn Honeybee / (Unia) 15,3 -- 01.19,4ke x

Hylätty
4v t Juniper Leandra (DS) 15,4ly -- - hyl
5v t Conqueror Duán (DS) 15,2aly -- - hml
6v t Jevlámpija (DS) 15,2aly -- - hll

Kilpailupäivä 04.04.
1. 5v t God Damn Honeybee / (Unia) 15,3 -- 01.16,3ke
2. 4v o Rjazán Stirling / (ARO) 15,5a -- 01.16,4ke
3. 4v t Pheodora Ach / (RuKo) 15,6aly -- 01.16,4ke x
4. 4v t Gooseberry MacLily / (ARO) 15,1a -- 01.16,5ke
5. 6v t Jevlámpija (DS) 15,2aly -- 01.17,1ke x
6. 4v o Goldfinger MacLily / (ARO) 15,3a -- 01.17,1ke x
7. 5v t Nightwish MacLily / (Team Lily) 15,4 -- 01.17,4ke x
8. 4v t Juniper Leandra (DS) 15,4ly -- 01.17,4ke
9. 5v t Conqueror Duán (DS) 15,2aly -- 01.18,2ke
10. 4v t Countess McLily / (RuKo) 15,4aly -- 01.18,4ke
11. 6v t Amelie Redlover (DS) 15,3ly -- 01.18,4ke xx
12. 8v o Bye Bye Hero / (Unia) 15,2 -- 01.18,6ke
13. 4v o Quoucing RC (DS) 15,3ly -- 01.19,4ke
14. 4v t Northwind MacLily / (ARO) 15,5a -- 01.19,4ke
15. 6v t Carnivora Duán (DS) 15,2aly -- 01.19,5ke xx

Hylätty
6v t Rhiannon Duán (DS) 15,3ly -- - hyl

Kilpailupäivä 06.04.
1. 4v t Gooseberry MacLily / (ARO) 15,1a -- 01.16,2ke
2. 6v t Rhiannon Duán (DS) 15,3ly -- 01.16,2ke
3. 6v t Amelie Redlover (DS) 15,3ly -- 01.16,5ke
4. 8v o Bye Bye Hero / (Unia) 15,2 -- 01.16,6ke
5. 5v t Nightwish MacLily / (Team Lily) 15,4 -- 01.17,3ke x
6. 5v t God Damn Honeybee / (Unia) 15,3 -- 01.17,5ke
7. 4v t Juniper Leandra (DS) 15,4ly -- 01.18,4ke
8. 4v o Quoucing RC (DS) 15,3ly -- 01.18,5ke
9. 6v t Carnivora Duán (DS) 15,2aly -- 01.18,5ke xx
10. 4v t Pheodora Ach / (RuKo) 15,6aly -- 01.18,6ke
11. 6v t Jevlámpija (DS) 15,2aly -- 01.19,2ke x
12. 4v t Countess McLily / (RuKo) 15,4aly -- 01.19,3ke
13. 4v o Rjazán Stirling / (ARO) 15,5a -- 01.19,4ke
14. 5v t Conqueror Duán (DS) 15,2aly -- 01.19,6ke x

Hylätty
4v t Northwind MacLily / (ARO) 15,5a -- - hll
4v o Goldfinger MacLily / (ARO) 15,3a -- - hpl 

Kilpailipäivä 08.04.
1. 6v t Rhiannon Duán (DS) 15,3ly -- 01.16,2ke
2. 4v t Northwind MacLily / (ARO) 15,5a -- 01.16,4ke x
3. 8v o Bye Bye Hero / (Unia) 15,2 -- 01.16,6ke
4. 6v t Carnivora Duán (DS) 15,2aly -- 01.16,6ke x
5. 6v t Jevlámpija (DS) 15,2aly -- 01.17,2ke
6. 4v t Countess McLily / (RuKo) 15,4aly -- 01.17,4ke x
7. 4v t Pheodora Ach / (RuKo) 15,6aly -- 01.17,4ke
8. 4v t Juniper Leandra (DS) 15,4ly -- 01.18,1ke
9. 5v t God Damn Honeybee / (Unia) 15,3 -- 01.18,2ke
10. 4v o Rjazán Stirling / (ARO) 15,5a -- 01.18,2ke
11. 5v t Nightwish MacLily / (Team Lily) 15,4 -- 01.18,3ke
12. 4v o Goldfinger MacLily / (ARO) 15,3a -- 01.18,5ke x
13. 4v t Gooseberry MacLily / (ARO) 15,1a -- 01.19,1ke
14. 6v t Amelie Redlover (DS) 15,3ly -- 01.19,2ke
15. 4v o Quoucing RC (DS) 15,3ly -- 01.19,3ke
16. 5v t Conqueror Duán (DS) 15,2aly -- 01.19,4ke

Kilpailupäivä 10.04.
1. 4v o Rjazán Stirling / (ARO) 15,5a -- 01.14,2ke
2. 6v t Rhiannon Duán (DS) 15,3ly -- 01.14,2ke x
3. 4v t Countess McLily / (RuKo) 15,4aly -- 01.14,4ke
4. 6v t Carnivora Duán (DS) 15,2aly -- 01.15,3ke x
5. 5v t Conqueror Duán (DS) 15,2aly -- 01.16,1ke xx
6. 8v o Bye Bye Hero / (Unia) 15,2 -- 01.16,3ke xx
7. 4v t Northwind MacLily / (ARO) 15,5a -- 01.16,4ke xx
8. 4v o Quoucing RC (DS) 15,3ly -- 01.17,3ke xx
9. 5v t Nightwish MacLily / (Team Lily) 15,4 -- 01.18,2ke
10. 4v t Gooseberry MacLily / (ARO) 15,1a -- 01.18,2ke
11. 4v o Goldfinger MacLily / (ARO) 15,3a -- 01.19,1ke
12. 6v t Jevlámpija (DS) 15,2aly -- 01.19,3ke
13. 4v t Juniper Leandra (DS) 15,4ly -- 01.19,6ke x
14. 5v t God Damn Honeybee / (Unia) 15,3 -- 01.20,3ke x
15. 6v t Amelie Redlover (DS) 15,3ly -- 01.20,5ke

Hylätty
4v t Pheodora Ach / (RuKo) 15,6aly -- - hpl

 

Startti 2 - Kilpailupäivä 02.04.
P: 1 500v€ - 900v€ - 500v€ - 200v€ (- 100v€)
1. 6v o Sorryforthelies / (RuKo) 14,2aly -- 01.14,2ke x
2. 6v o Jaropólk (DS) 14,4aly -- 01.14,3ke
3. 7v t Rjazán Meduza / (RuKo) 15,1aly -- 01.14,4ke
4. 6v t Northpearl MacLily / (Team Lily) 13,4a -- 01.14,4ke
5. 6v o Paypack Unia / (Unia) 14,4a -- 01.14,5ke x
6. 6v t Blanchefleur Smoke (DS) 14,4aly -- 01.14,5ke
7. 6v t Enchanted MacLily / (Team Lily) 14,2a -- 01.14,6ke
8. 4v o Mixture Shav / Thomas Toll (DeVi) 14,2ake -- 01.15,3ke
9. 5v t Gimmeyourbass (DS) 14,4aly -- 01.15,4ke
10. 4v t Radical Zinzagazin / (RuKo) 14,6aly -- 01.15,6ke
11. 5v o Demonite RC / (ARO) 14,1a -- 01.16,3ke
12. 8v t Joscelyne Burn / (RuKo) 14,1ake -- 01.17,2ke xx
13. 6v t Adelaida Smoke (DS) 14,2aly -- 01.17,3ke
14. 6v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 15,2aly -- 01.17,5ke
15. 6v t Rjazán Love You / (RuKo) 15,1aly -- 01.17,6ke

Hylätty
7v r Red Jack / (ARO) 14,2a -- - hyl

Kilpailupäivä 04.04.
1. 6v t Northpearl MacLily / (Team Lily) 13,4a -- 01.14,2ke
2. 4v t Radical Zinzagazin / (RuKo) 14,6aly -- 01.14,5ke
3. 7v r Red Jack / (ARO) 14,2a -- 01.15,2ke x
4. 6v t Adelaida Smoke (DS) 14,2aly -- 01.15,2ke
5. 5v t Gimmeyourbass (DS) 14,4aly -- 01.15,4ke x
6. 5v o Demonite RC / (ARO) 14,1a -- 01.15,5ke
7. 4v o Mixture Shav / Thomas Toll (DeVi) 14,2ake -- 01.15,5ke
8. 6v o Sorryforthelies / (RuKo) 14,2aly -- 01.15,5ke
9. 7v t Rjazán Meduza / (RuKo) 15,1aly -- 01.16,2ke
10. 6v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 15,2aly -- 01.16,2ke
11. 6v t Enchanted MacLily / (Team Lily) 14,2a -- 01.16,3ke
12. 6v t Rjazán Love You / (RuKo) 15,1aly -- 01.17,1ke x
13. 6v o Paypack Unia / (Unia) 14,4a -- 01.17,2ke
14. 8v t Joscelyne Burn / (RuKo) 14,1ake -- 01.17,5ke

Hylätty
6v o Jaropólk (DS) 14,4aly -- - hml
6v t Blanchefleur Smoke (DS) 14,4aly -- - k 

Kilpailupäivä 06.04.
1. 5v t Gimmeyourbass (DS) 14,4aly -- 01.14,1ke xx
2. 6v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 15,2aly -- 01.14,3ke
3. 4v o Mixture Shav / Thomas Toll (DeVi) 14,2ake -- 01.14,5ke
4. 7v r Red Jack / (ARO) 14,2a -- 01.14,6ke
5. 6v t Enchanted MacLily / (Team Lily) 14,2a -- 01.15,2ke
6. 6v o Jaropólk (DS) 14,4aly -- 01.15,2ke x
7. 6v t Northpearl MacLily / (Team Lily) 13,4a -- 01.15,5ke xx
8. 6v t Adelaida Smoke (DS) 14,2aly -- 01.15,6ke
9. 8v t Joscelyne Burn / (RuKo) 14,1ake -- 01.16,2ke
10. 6v o Paypack Unia / (Unia) 14,4a -- 01.16,2ke xx
11. 6v t Blanchefleur Smoke (DS) 14,4aly -- 01.16,3ke
12. 6v t Rjazán Love You / (RuKo) 15,1aly -- 01.17,2ke
13. 4v t Radical Zinzagazin / (RuKo) 14,6aly -- 01.17,3ke
14. 5v o Demonite RC / (ARO) 14,1a -- 01.17,5ke
15. 7v t Rjazán Meduza / (RuKo) 15,1aly -- 01.17,6ke

Hylätty
6v o Sorryforthelies / (RuKo) 14,2aly -- - hll

Kilpailipäivä 08.04.
1. 6v o Jaropólk (DS) 14,4aly -- 01.14,1ke
2. 4v t Radical Zinzagazin / (RuKo) 14,6aly -- 01.14,2ke
3. 5v o Demonite RC / (ARO) 14,1a -- 01.14,2ke
4. 6v t Blanchefleur Smoke (DS) 14,4aly -- 01.14,3ke
5. 4v o Mixture Shav / Thomas Toll (DeVi) 14,2ake -- 01.14,3ke
6. 6v t Rjazán Love You / (RuKo) 15,1aly -- 01.14,4ke
7. 5v t Gimmeyourbass (DS) 14,4aly -- 01.15,5ke
8. 6v o Paypack Unia / (Unia) 14,4a -- 01.16,5ke
9. 7v r Red Jack / (ARO) 14,2a -- 01.17,2ke
10. 6v o Sorryforthelies / (RuKo) 14,2aly -- 01.17,4ke
11. 6v t Adelaida Smoke (DS) 14,2aly -- 01.17,4ke

Hylätty
7v t Rjazán Meduza / (RuKo) 15,1aly -- - hll
6v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 15,2aly -- - hll
6v t Enchanted MacLily / (Team Lily) 14,2a -- - hpl
6v t Northpearl MacLily / (Team Lily) 13,4a -- - hml
8v t Joscelyne Burn / (RuKo) 14,1ake -- - hml 

Kilpailupäivä 10.04.
1. 6v o Paypack Unia / (Unia) 14,4a -- 01.14,3ke x
2. 6v t Enchanted MacLily / (Team Lily) 14,2a -- 01.14,4ke
3. 7v r Red Jack / (ARO) 14,2a -- 01.14,5ke
4. 8v t Joscelyne Burn / (RuKo) 14,1ake -- 01.14,5ke x
5. 4v t Radical Zinzagazin / (RuKo) 14,6aly -- 01.14,6ke
6. 6v o Sorryforthelies / (RuKo) 14,2aly -- 01.14,6ke
7. 6v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 15,2aly -- 01.15,1ke
8. 6v t Blanchefleur Smoke (DS) 14,4aly -- 01.15,3ke xx
9. 5v t Gimmeyourbass (DS) 14,4aly -- 01.15,5ke
10. 6v t Rjazán Love You / (RuKo) 15,1aly -- 01.15,6ke
11. 4v o Mixture Shav / Thomas Toll (DeVi) 14,2ake -- 01.16,6ke
12. 6v t Adelaida Smoke (DS) 14,2aly -- 01.17,2ke
13. 6v t Northpearl MacLily / (Team Lily) 13,4a -- 01.17,2ke
14. 5v o Demonite RC / (ARO) 14,1a -- 01.17,4ke
15. 7v t Rjazán Meduza / (RuKo) 15,1aly -- 01.17,6ke
16. 6v o Jaropólk (DS) 14,4aly -- 01.17,6ke x

 

Sartti 3 - Kilpailupäivä 02.04.
P: 1 500v€ - 900v€ - 500v€ - 200v€ (- 100v€)
1. 11v o Conrad Ach / (ARO) 13,5a -- 01.13,1ke x
2. 6v o Patrikéi (DS) 14,1aly -- 01.13,2ke x
3. 7v o Spring Gold Shav / (Team Lily) 13,1a -- 01.13,3ke
4. 6v t Goldendest Duán (DS) 13,6aly -- 01.13,3ke
5. 5v o Yukon Gold Butcher / Johannes (Valmari) 13,3a -- 01.13,5ke
6. 5v t Zurié Duán (DS) 13,2aly -- 01.13,6ke x
7. 4v t Rjazán Celina (DS) 14,2ly -- 01.14,4ke
8. 5v o Jorah Duán / (ARO) 13,5a -- 01.14,6ke
9. 8v o Fireborn Duán / (ARO) 13,1a -- 01.15,2ke
10. 8v t Let Me Kick / (Unia) 13,3a -- 01.15,2ke xx
11. 8v o Wayward Ach / Jessica (APR) 13,4aly -- 01.15,2ke
12. 7v t Calypso Pomp / (RuKo) 13,4ake -- 01.15,3ke x
13. 8v o Creepy Cruiser Shav / (ARO) 13,5a -- 01.15,5ke
14. 6v t Problematic Shav / (RuKo) 13,4ake -- 01.16,2ke
15. 9v o Last Cherokee / (Unia) 14,1a -- 01.17,3ke
16. 6v t Cryptology Unia / (Unia) 14,2a -- 01.17,5ke xx

Kilpailupäivä 04.04.
1. 5v t Zurié Duán (DS) 13,2aly -- 01.13,2ke
2. 4v t Rjazán Celina (DS) 14,2ly -- 01.13,5ke
3. 7v o Spring Gold Shav / (Team Lily) 13,1a -- 01.14,3ke x
4. 8v o Creepy Cruiser Shav / (ARO) 13,5a -- 01.14,4ke x
5. 6v t Cryptology Unia / (Unia) 14,2a -- 01.14,5ke
6. 6v o Patrikéi (DS) 14,1aly -- 01.14,5ke
7. 6v t Problematic Shav / (RuKo) 13,4ake -- 01.15,3ke
8. 9v o Last Cherokee / (Unia) 14,1a -- 01.16,1ke x
9. 11v o Conrad Ach / (ARO) 13,5a -- 01.16,5ke
10. 7v t Calypso Pomp / (RuKo) 13,4ake -- 01.16,5ke
11. 5v o Yukon Gold Butcher / Johannes (Valmari) 13,3a -- 01.17,1ke
12. 6v t Goldendest Duán (DS) 13,6aly -- 01.17,3ke
13. 8v t Let Me Kick / (Unia) 13,3a -- 01.17,3ke
14. 8v o Wayward Ach / Jessica (APR) 13,4aly -- 01.17,4ke x

Hylätty
5v o Jorah Duán / (ARO) 13,5a -- - hml
8v o Fireborn Duán / (ARO) 13,1a -- - hml 

Kilpailupäivä 06.04.
1. 9v o Last Cherokee / (Unia) 14,1a -- 01.13,3ke x
2. 8v t Let Me Kick / (Unia) 13,3a -- 01.13,3ke
3. 6v t Goldendest Duán (DS) 13,6aly -- 01.13,3ke
4. 8v o Wayward Ach / Jessica (APR) 13,4aly -- 01.13,4ke
5. 8v o Creepy Cruiser Shav / (ARO) 13,5a -- 01.14,2ke
6. 8v o Fireborn Duán / (ARO) 13,1a -- 01.14,2ke
7. 7v t Calypso Pomp / (RuKo) 13,4ake -- 01.14,3ke
8. 5v o Jorah Duán / (ARO) 13,5a -- 01.14,3ke x
9. 6v t Cryptology Unia / (Unia) 14,2a -- 01.14,6ke
10. 6v o Patrikéi (DS) 14,1aly -- 01.15,5ke x
11. 5v t Zurié Duán (DS) 13,2aly -- 01.16,4ke
12. 6v t Problematic Shav / (RuKo) 13,4ake -- 01.17,2ke x
13. 11v o Conrad Ach / (ARO) 13,5a -- 01.17,4ke x
14. 5v o Yukon Gold Butcher / Johannes (Valmari) 13,3a -- 01.17,4ke x

Hylätty
4v t Rjazán Celina (DS) 14,2ly -- - hml
7v o Spring Gold Shav / (Team Lily) 13,1a -- - k 

Kilpailipäivä 08.04.
1. 8v o Creepy Cruiser Shav / (ARO) 13,5a -- 01.13,5ke
2. 8v t Let Me Kick / (Unia) 13,3a -- 01.13,6ke
3. 7v o Spring Gold Shav / (Team Lily) 13,1a -- 01.14,1ke
4. 8v o Fireborn Duán / (ARO) 13,1a -- 01.14,2ke x
5. 5v o Yukon Gold Butcher / Johannes (Valmari) 13,3a -- 01.15,2ke
6. 7v t Calypso Pomp / (RuKo) 13,4ake -- 01.15,4ke x
7. 9v o Last Cherokee / (Unia) 14,1a -- 01.15,6ke
8. 6v t Problematic Shav / (RuKo) 13,4ake -- 01.16,2ke
9. 4v t Rjazán Celina (DS) 14,2ly -- 01.16,3ke xx
10. 6v o Patrikéi (DS) 14,1aly -- 01.16,5ke
11. 5v o Jorah Duán / (ARO) 13,5a -- 01.16,5ke
12. 5v t Zurié Duán (DS) 13,2aly -- 01.16,5ke xx
13. 6v t Cryptology Unia / (Unia) 14,2a -- 01.17,1ke
14. 8v o Wayward Ach / Jessica (APR) 13,4aly -- 01.17,3ke

Hylätty
11v o Conrad Ach / (ARO) 13,5a -- - hll
6v t Goldendest Duán (DS) 13,6aly -- - hll 

Kilpailupäivä 10.04.
1. 8v t Let Me Kick / (Unia) 13,3a -- 01.13,1ke
2. 6v o Patrikéi (DS) 14,1aly -- 01.13,3ke
3. 8v o Wayward Ach / Jessica (APR) 13,4aly -- 01.13,4ke
4. 9v o Last Cherokee / (Unia) 14,1a -- 01.13,5ke
5. 8v o Creepy Cruiser Shav / (ARO) 13,5a -- 01.13,6ke
6. 11v o Conrad Ach / (ARO) 13,5a -- 01.14,2ke
7. 7v o Spring Gold Shav / (Team Lily) 13,1a -- 01.14,4ke
8. 4v t Rjazán Celina (DS) 14,2ly -- 01.15,2ke
9. 6v t Cryptology Unia / (Unia) 14,2a -- 01.15,4ke
10. 5v o Yukon Gold Butcher / Johannes (Valmari) 13,3a -- 01.15,5ke
11. 6v t Problematic Shav / (RuKo) 13,4ake -- 01.16,5ke
12. 7v t Calypso Pomp / (RuKo) 13,4ake -- 01.16,6ke x
13. 8v o Fireborn Duán / (ARO) 13,1a -- 01.17,2ke
14. 5v t Zurié Duán (DS) 13,2aly -- 01.17,3ke

Hylätty
5v o Jorah Duán / (ARO) 13,5a -- - hml
6v t Goldendest Duán (DS) 13,6aly -- - hpl

 

Lähtö 4 - Tasoitusajo 2100m 12,9 aikaiset ja nopeammat lämminveriset
P: 3 000v€ - 2 000v€ - 1 000v€ - 500v€ (- 200v€)

Startti 1 - Kilpailupäivä 02.04.
1. 7v o Rjazán Afinogen (DS) 12,6aly -- 01.14,4ke
2. 6v t Cobra Lily Ach / (ARO) 12,2a -- 01.14,4ke
3. 7v t Sølv's Talkin' Sweetly / (Team Lily) 12,1a -- 01.14,5ke
4. 9v o Just In Case Unia / (Unia) 12,1a -- 01.15,1ke
5. 9v o Crimewave / (Unia) 12,0 -- 01.15,2ke
6. 8v o Saltas Brutal Rich / (RuKo) 12,3aly -- 01.15,4ke
7. 9v o François Ach / (RuKo) 12,3aly -- 01.15,4ke
8. 7v t Renáta Duán / (RuKo) 12,2aly -- 01.15,4ke
9. 5v o Starbrow Blaze / (Team Lily) 12,1a -- 01.15,6ke
10. 6v t Smashing MacLily / (Team Lily) 12,3a -- 01.16,4ke xx
11. 7v t Rjazán Excuse Me! / (RuKo) 12,2aly -- 01.17,2ke xx
12. 6v o Midnight Brave / (Team Lily) 12,4a -- 01.17,2ke
13. 6v o Impala Ach / (ARO) 12,2a -- 01.18,2ke
14. 6v t Dazzling Lady / (Team Lily) 12,2a -- 01.18,4ke
15. 9v t Crumblin' Down / (Unia) 12,3a -- 01.18,5ke

Hylätty
7v t Kozyrnaja / (RuKo) 12,2aly -- - hll 

Kilpailupäivä 04.04.
1. 7v o Rjazán Afinogen (DS) 12,6aly -- 01.14,3ke
2. 6v o Midnight Brave / (Team Lily) 12,4a -- 01.14,5ke x
3. 8v o Saltas Brutal Rich / (RuKo) 12,3aly -- 01.14,5ke
4. 7v t Renáta Duán / (RuKo) 12,2aly -- 01.14,6ke x
5. 7v t Kozyrnaja / (RuKo) 12,2aly -- 01.15,5ke
6. 9v o François Ach / (RuKo) 12,3aly -- 01.16,4ke
7. 9v t Crumblin' Down / (Unia) 12,3a -- 01.16,4ke
8. 5v o Starbrow Blaze / (Team Lily) 12,1a -- 01.16,4ke xx
9. 6v t Smashing MacLily / (Team Lily) 12,3a -- 01.17,3ke xx
10. 7v t Rjazán Excuse Me! / (RuKo) 12,2aly -- 01.17,3ke
11. 9v o Just In Case Unia / (Unia) 12,1a -- 01.18,2ke
12. 6v t Dazzling Lady / (Team Lily) 12,2a -- 01.18,3ke
13. 7v t Sølv's Talkin' Sweetly / (Team Lily) 12,1a -- 01.18,4ke

Hylätty
9v o Crimewave / (Unia) 12,0 -- - hml
6v o Impala Ach / (ARO) 12,2a -- - hml
6v t Cobra Lily Ach / (ARO) 12,2a -- - hml 

Kilpailupäivä 06.04.
1. 5v o Starbrow Blaze / (Team Lily) 12,1a -- 01.14,1ke xx
2. 9v o Just In Case Unia / (Unia) 12,1a -- 01.14,2ke
3. 8v o Saltas Brutal Rich / (RuKo) 12,3aly -- 01.14,3ke
4. 7v t Rjazán Excuse Me! / (RuKo) 12,2aly -- 01.14,3ke
5. 9v t Crumblin' Down / (Unia) 12,3a -- 01.14,4ke
6. 6v o Midnight Brave / (Team Lily) 12,4a -- 01.15,4ke
7. 9v o Crimewave / (Unia) 12,0 -- 01.16,2ke
8. 7v t Sølv's Talkin' Sweetly / (Team Lily) 12,1a -- 01.16,2ke
9. 6v o Impala Ach / (ARO) 12,2a -- 01.16,4ke
10. 7v o Rjazán Afinogen (DS) 12,6aly -- 01.16,5ke
11. 7v t Renáta Duán / (RuKo) 12,2aly -- 01.17,5ke
12. 6v t Dazzling Lady / (Team Lily) 12,2a -- 01.17,6ke
13. 7v t Kozyrnaja / (RuKo) 12,2aly -- 01.18,1ke x 

Hylätty
6v t Smashing MacLily / (Team Lily) 12,3a -- - hll
9v o François Ach / (RuKo) 12,3aly -- - k
6v t Cobra Lily Ach / (ARO) 12,2a -- - hll 

Kilpailipäivä 08.04.
1. 7v t Kozyrnaja / (RuKo) 12,2aly -- 01.14,5ke x
2. 6v t Cobra Lily Ach / (ARO) 12,2a -- 01.15,2ke
3. 5v o Starbrow Blaze / (Team Lily) 12,1a -- 01.15,2ke
4. 9v o Just In Case Unia / (Unia) 12,1a -- 01.15,3ke
5. 8v o Saltas Brutal Rich / (RuKo) 12,3aly -- 01.15,3ke
6. 9v t Crumblin' Down / (Unia) 12,3a -- 01.15,3ke
7. 7v o Rjazán Afinogen (DS) 12,6aly -- 01.15,4ke x
8. 6v o Impala Ach / (ARO) 12,2a -- 01.16,1ke x
9. 6v t Smashing MacLily / (Team Lily) 12,3a -- 01.16,2ke
10. 7v t Rjazán Excuse Me! / (RuKo) 12,2aly -- 01.16,4ke x
11. 9v o Crimewave / (Unia) 12,0 -- 01.17,2ke
12. 9v o François Ach / (RuKo) 12,3aly -- 01.18,1ke x
13. 7v t Renáta Duán / (RuKo) 12,2aly -- 01.18,2ke
14. 7v t Sølv's Talkin' Sweetly / (Team Lily) 12,1a -- 01.18,3ke xx

Hylätty
6v o Midnight Brave / (Team Lily) 12,4a -- - k
6v t Dazzling Lady / (Team Lily) 12,2a -- - hml 

Kilpailupäivä 10.04.
1. 7v t Renáta Duán / (RuKo) 12,2aly -- 01.14,1ke
2. 7v t Kozyrnaja / (RuKo) 12,2aly -- 01.14,2ke
3. 8v o Saltas Brutal Rich / (RuKo) 12,3aly -- 01.14,4ke
4. 7v t Rjazán Excuse Me! / (RuKo) 12,2aly -- 01.15,2ke
5. 9v o François Ach / (RuKo) 12,3aly -- 01.15,3ke x
6. 6v t Dazzling Lady / (Team Lily) 12,2a -- 01.15,6ke
7. 7v t Sølv's Talkin' Sweetly / (Team Lily) 12,1a -- 01.16,2ke
8. 7v o Rjazán Afinogen (DS) 12,6aly -- 01.16,2ke
9. 9v t Crumblin' Down / (Unia) 12,3a -- 01.16,4ke
10. 5v o Starbrow Blaze / (Team Lily) 12,1a -- 01.16,5ke
11. 6v o Impala Ach / (ARO) 12,2a -- 01.16,6ke
12. 6v t Cobra Lily Ach / (ARO) 12,2a -- 01.17,3ke
13. 9v o Just In Case Unia / (Unia) 12,1a -- 01.17,6ke
14. 9v o Crimewave / (Unia) 12,0 -- 01.18,1ke

Hylätty
6v o Midnight Brave / (Team Lily) 12,4a -- - hll
6v t Smashing MacLily / (Team Lily) 12,3a -- - hml 

 

Startti 2 - Kilpailupäivä 02.04.
P: 3 000v€ - 2 000v€ - 1 000v€ - 500v€ (- 200v€)
1. 11v o Hawke Ach / (ARO) 11,4a -- 01.15,3ke
2. 9v o Starscream Snilli / (RuKo) 12,1aly -- 01.15,3ke
3. 12v o Canned Heat / (Unia) 11,3a -- 01.15,5ke
4. 9v o Kapiton Duán / (RuKo) 12,1aly -- 01.15,6ke
5. 8v o Firefox Impreza / (RuKo) 11,1ake -- 01.16,1ke
6. 12v o Ivan Iostream / (RuKo) 11,1aly -- 01.16,1ke
7. 8v o Radical Alter Ego / (RuKo) 11,2aly -- 01.16,3ke x
8. 12v t Revenge Decker / (Unia) 11,4 -- 01.16,5ke
9. 10v t Mascarade Unia / (ARO) 11,4a -- 01.17,5ke
10. ​7v t Meadowmiss / (Team Lily) 11,6a -- 01.18,3ke
11. 9v o Raindrops Unia / (Unia) 11,4a -- 01.18,5ke

Hylätty
10v o Astral Unia / (ARO) 11,3a -- - hml

Kilpailupäivä 04.04.
1. 12v t Revenge Decker / (Unia) 11,4 -- 01.15,2ke
2. 10v t Mascarade Unia / (ARO) 11,4a -- 01.15,4ke
3. 8v o Radical Alter Ego / (RuKo) 11,2aly -- 01.15,6ke
4. 9v o Kapiton Duán / (RuKo) 12,1aly -- 01.16,5ke
5. 11v o Hawke Ach / (ARO) 11,4a -- 01.16,5ke xx
6. 12v o Ivan Iostream / (RuKo) 11,1aly -- 01.16,6ke xx
7. 9v o Starscream Snilli / (RuKo) 12,1aly -- 01.17,4ke
8. 10v o Astral Unia / (ARO) 11,3a -- 01.18,2ke
9. 8v o Firefox Impreza / (RuKo) 11,1ake -- 01.18,3ke
10. 12v o Canned Heat / (Unia) 11,3a -- 01.18,5ke x

Hylätty
​7v t Meadowmiss / (Team Lily) 11,6a -- - hll
9v o Raindrops Unia / (Unia) 11,4a -- - hll 

Kilpailupäivä 06.04.
1. 8v o Firefox Impreza / (RuKo) 11,1ake -- 01.15,2ke
2. 12v o Canned Heat / (Unia) 11,3a -- 01.15,3ke
3. 10v t Mascarade Unia / (ARO) 11,4a -- 01.15,5ke x
4. 12v t Revenge Decker / (Unia) 11,4 -- 01.15,6ke xx
5. ​7v t Meadowmiss / (Team Lily) 11,6a -- 01.16,5ke
6. 12v o Ivan Iostream / (RuKo) 11,1aly -- 01.17,2ke
7. 10v o Astral Unia / (ARO) 11,3a -- 01.17,2ke
8. 11v o Hawke Ach / (ARO) 11,4a -- 01.18,3ke x
9. 9v o Starscream Snilli / (RuKo) 12,1aly -- 01.18,5ke x
10. 9v o Raindrops Unia / (Unia) 11,4a -- 01.18,5ke

Hylätty
9v o Kapiton Duán / (RuKo) 12,1aly -- - hml
8v o Radical Alter Ego / (RuKo) 11,2aly -- - hyl 

Kilpailipäivä 08.04.
1. 12v o Ivan Iostream / (RuKo) 11,1aly -- 01.15,2ke
2. 9v o Raindrops Unia / (Unia) 11,4a -- 01.15,2ke x
3. 12v t Revenge Decker / (Unia) 11,4 -- 01.15,4ke
4. 12v o Canned Heat / (Unia) 11,3a -- 01.15,5ke x
5. 9v o Starscream Snilli / (RuKo) 12,1aly -- 01.15,5ke
6. 8v o Firefox Impreza / (RuKo) 11,1ake -- 01.15,6ke
7. 10v t Mascarade Unia / (ARO) 11,4a -- 01.15,6ke
8. 9v o Kapiton Duán / (RuKo) 12,1aly -- 01.16,4ke
9. 8v o Radical Alter Ego / (RuKo) 11,2aly -- 01.18,2ke
10. 10v o Astral Unia / (ARO) 11,3a -- 01.18,5ke
11. ​7v t Meadowmiss / (Team Lily) 11,6a -- 01.18,5ke x

Hylätty
11v o Hawke Ach / (ARO) 11,4a -- - hpl

Kilpailupäivä 10.04.
1. 12v t Revenge Decker / (Unia) 11,4 -- 01.15,2ke x
2. 12v o Canned Heat / (Unia) 11,3a -- 01.15,2ke
3. 9v o Raindrops Unia / (Unia) 11,4a -- 01.16,5ke
4. 12v o Ivan Iostream / (RuKo) 11,1aly -- 01.16,5ke
5. 10v t Mascarade Unia / (ARO) 11,4a -- 01.17,2ke
6. 10v o Astral Unia / (ARO) 11,3a -- 01.17,4ke
7. ​7v t Meadowmiss / (Team Lily) 11,6a -- 01.18,3ke
8. 8v o Radical Alter Ego / (RuKo) 11,2aly -- 01.18,4ke x

Hylätty
9v o Starscream Snilli / (RuKo) 12,1aly -- - hml
9v o Kapiton Duán / (RuKo) 12,1aly -- - hpl
11v o Hawke Ach / (ARO) 11,4a -- - hll
8v o Firefox Impreza / (RuKo) 11,1ake -- - k

 

Startti 3 - Kilpailupäivä 02.04.
P: 3 000v€ - 2 000v€ - 1 000v€ - 500v€ (- 200v€)
1. 12v t Pridezilla II / (Unia) 11,1 -- 01.14,1ke
2. 10v t Rjazán Morana / (ARO) 11,2a -- 01.14,3ke x
3. 12v o Masters of Reality / (Unia) 11,3a -- 01.14,4ke
4. 10v o Rjazán Stribog / (ARO) 11,1a -- 01.14,5ke
5. 9v t Veilfire Ach / (ARO) 11,1a -- 01.15,3ke
6. 6v t Golden April Jewel / (Team Lily) 11,4a -- 01.15,4ke
7. 6v o Blackfyre Ach / (ARO) 11,1a -- 01.15,5ke
8. 7v t Månsken / (Team Lily) 11,2a -- 01.16,1ke
9. 7v t Märtha /(Team Lily) 11,1a -- 01.16,2ke
10. 8v t Horror Pomp / (ARO) 11,2a -- 01.17,2ke x
11. 5v t Chillbattle Snilli / Decne (DeVi) 11,1aly -- 01.17,4ke
12. 6v t Wild Candy Princess / (Team Lily) 11,1a -- 01.17,6ke

Kilpailupäivä 04.04.
1. 6v t Wild Candy Princess / (Team Lily) 11,1a -- 01.14,1ke
2. 8v t Horror Pomp / (ARO) 11,2a -- 01.14,2ke
3. 10v t Rjazán Morana / (ARO) 11,2a -- 01.14,3ke
4. 12v t Pridezilla II / (Unia) 11,1 -- 01.14,5ke
5. 7v t Märtha /(Team Lily) 11,1a -- 01.14,5ke
6. 9v t Veilfire Ach / (ARO) 11,1a -- 01.16,1ke x
7. 10v o Rjazán Stribog / (ARO) 11,1a -- 01.16,3ke
8. 12v o Masters of Reality / (Unia) 11,3a -- 01.17,2ke
9. 5v t Chillbattle Snilli / Decne (DeVi) 11,1aly -- 01.17,3ke
10. 6v o Blackfyre Ach / (ARO) 11,1a -- 01.17,4ke

Hylätty
6v t Golden April Jewel / (Team Lily) 11,4a -- - hml
7v t Månsken / (Team Lily) 11,2a -- - hpl

Kilpailupäivä 06.04.
1. 6v t Wild Candy Princess / (Team Lily) 11,1a -- 01.14,2ke xx
2. 6v t Golden April Jewel / (Team Lily) 11,4a -- 01.14,2ke xx
3. 7v t Märtha /(Team Lily) 11,1a -- 01.14,5ke
4. 12v o Masters of Reality / (Unia) 11,3a -- 01.14,5ke xx
5. 8v t Horror Pomp / (ARO) 11,2a -- 01.14,5ke x
6. 6v o Blackfyre Ach / (ARO) 11,1a -- 01.15,4ke
7. 5v t Chillbattle Snilli / Decne (DeVi) 11,1aly -- 01.17,2ke
8. 7v t Månsken / (Team Lily) 11,2a -- 01.17,4ke
9. 9v t Veilfire Ach / (ARO) 11,1a -- 01.17,5ke

Hylätty
12v t Pridezilla II / (Unia) 11,1 -- - hml
10v t Rjazán Morana / (ARO) 11,2a -- - k
10v o Rjazán Stribog / (ARO) 11,1a -- - hyl 

Kilpailipäivä 08.04.
1. 12v o Masters of Reality / (Unia) 11,3a -- 01.14,4ke
2. 10v t Rjazán Morana / (ARO) 11,2a -- 01.15,4ke
3. 6v t Wild Candy Princess / (Team Lily) 11,1a -- 01.15,4ke
4. 10v o Rjazán Stribog / (ARO) 11,1a -- 01.15,5ke
5. 6v t Golden April Jewel / (Team Lily) 11,4a -- 01.17,1ke x
6. 5v t Chillbattle Snilli / Decne (DeVi) 11,1aly -- 01.17,2ke
7. 12v t Pridezilla II / (Unia) 11,1 -- 01.17,2ke
8. 6v o Blackfyre Ach / (ARO) 11,1a -- 01.17,4ke
9. 9v t Veilfire Ach / (ARO) 11,1a -- 01.17,4ke
10. 8v t Horror Pomp / (ARO) 11,2a -- 01.17,4ke
11. 7v t Månsken / (Team Lily) 11,2a -- 01.17,6ke

Hylätty
7v t Märtha /(Team Lily) 11,1a -- - hll

Kilpailupäivä 10.04.
1. 7v t Märtha /(Team Lily) 11,1a -- 01.14,2ke
2. 7v t Månsken / (Team Lily) 11,2a -- 01.14,2ke
3. 6v o Blackfyre Ach / (ARO) 11,1a -- 01.14,3ke
4. 10v t Rjazán Morana / (ARO) 11,2a -- 01.14,5ke x
5. 8v t Horror Pomp / (ARO) 11,2a -- 01.14,6ke
6. 9v t Veilfire Ach / (ARO) 11,1a -- 01.15,4ke
7. 6v t Wild Candy Princess / (Team Lily) 11,1a -- 01.15,5ke
8. 5v t Chillbattle Snilli / Decne (DeVi) 11,1aly -- 01.16,5ke
9. 6v t Golden April Jewel / (Team Lily) 11,4a -- 01.16,6ke
10. 10v o Rjazán Stribog / (ARO) 11,1a -- 01.17,2ke x
11. 12v o Masters of Reality / (Unia) 11,3a -- 01.17,4ke

Hylätty
12v t Pridezilla II / (Unia) 11,1 -- - hyl

 

Startti 4 - Kilpailupäivä 02.04.
P: 3 000v€ - 2 000v€ - 1 000v€ - 500v€ (- 200v€)
1. 7v t Shakethatbrass / (ARO) 10,1a -- 01.15,2ke x
2. 11v o Darkline Speed / (Unia) 10,3 -- 01.15,3ke
3. 10v o Radical Riddler / (ARO) 10,1a -- 01.15,5ke
4. 11v t Quite Jaded / (Unia) 10,3 -- 01.16,2ke
5. 12v t Monique Smoke / (Unia) 10,3a -- 01.16,2ke
6. 6v o Golden Amazing / (Team Lily) 10,4a -- 01.16,5ke
7. 12v o Just Chaos / (Unia) 10,1a -- 01.17,3ke
8. 11v o Practical Snilli / (Unia) 10,6a -- 01.17,3ke x
9. 11v o Battlemage Ach / (ARO) 10,2a -- 01.17,3ke
10. 9v o Ancient Highway / (Unia) 10,3a -- 01.17,4ke x
11. 12v o Danger Zone / (Unia) 10,3a -- 01.17,5ke x
12. 11v o Psychédelic Rus / (Unia) 10,3a -- 01.17,5ke

Kilpailupäivä 04.04.
1. 7v t Shakethatbrass / (ARO) 10,1a -- 01.15,1ke
2. 10v o Radical Riddler / (ARO) 10,1a -- 01.15,3ke
3. 6v o Golden Amazing / (Team Lily) 10,4a -- 01.15,4ke
4. 12v o Just Chaos / (Unia) 10,1a -- 01.15,4ke x
5. 11v t Quite Jaded / (Unia) 10,3 -- 01.15,4ke
6. 9v o Ancient Highway / (Unia) 10,3a -- 01.15,4ke
7. 12v t Monique Smoke / (Unia) 10,3a -- 01.15,6ke
8. 11v o Darkline Speed / (Unia) 10,3 -- 01.16,1ke x
9. 12v o Danger Zone / (Unia) 10,3a -- 01.16,2ke
10. 11v o Battlemage Ach / (ARO) 10,2a -- 01.16,6ke
11. 11v o Psychédelic Rus / (Unia) 10,3a -- 01.17,3ke

Hylätty
11v o Practical Snilli / (Unia) 10,6a -- - hml

Kilpailupäivä 06.04.
1. 12v o Danger Zone / (Unia) 10,3a -- 01.15,3ke
2. 6v o Golden Amazing / (Team Lily) 10,4a -- 01.15,3ke
3. 11v o Psychédelic Rus / (Unia) 10,3a -- 01.15,5ke x
4. 11v t Quite Jaded / (Unia) 10,3 -- 01.15,5ke
5. 9v o Ancient Highway / (Unia) 10,3a -- 01.15,5ke x
6. 11v o Practical Snilli / (Unia) 10,6a -- 01.15,5ke
7. 11v o Battlemage Ach / (ARO) 10,2a -- 01.16,2ke
8. 12v t Monique Smoke / (Unia) 10,3a -- 01.16,3ke x
9. 11v o Darkline Speed / (Unia) 10,3 -- 01.16,3ke xx
10. 7v t Shakethatbrass / (ARO) 10,1a -- 01.16,3ke
11. 10v o Radical Riddler / (ARO) 10,1a -- 01.17,5ke
12. 12v o Just Chaos / (Unia) 10,1a -- 01.17,6ke xx

Kilpailipäivä 08.04.
1. 12v t Monique Smoke / (Unia) 10,3a -- 01.15,2ke
2. 6v o Golden Amazing / (Team Lily) 10,4a -- 01.15,3ke
3. 11v o Darkline Speed / (Unia) 10,3 -- 01.15,4ke x
4. 9v o Ancient Highway / (Unia) 10,3a -- 01.15,4ke
5. 11v o Battlemage Ach / (ARO) 10,2a -- 01.15,4ke
6. 11v o Psychédelic Rus / (Unia) 10,3a -- 01.15,5ke
7. 10v o Radical Riddler / (ARO) 10,1a -- 01.16,1ke x
8. 11v t Quite Jaded / (Unia) 10,3 -- 01.16,3ke
9. 11v o Practical Snilli / (Unia) 10,6a -- 01.16,5ke
10. 12v o Just Chaos / (Unia) 10,1a -- 01.16,5ke x
11. 12v o Danger Zone / (Unia) 10,3a -- 01.17,6ke

Hylätty
7v t Shakethatbrass / (ARO) 10,1a -- - hpl

Kilpailupäivä 10.04.
1. 11v t Quite Jaded / (Unia) 10,3 -- 01.15,1ke
2. 11v o Darkline Speed / (Unia) 10,3 -- 01.15,2ke x
3. 11v o Psychédelic Rus / (Unia) 10,3a -- 01.16,3ke
4. 7v t Shakethatbrass / (ARO) 10,1a -- 01.16,4ke x
5. 10v o Radical Riddler / (ARO) 10,1a -- 01.16,4ke
6. 11v o Practical Snilli / (Unia) 10,6a -- 01.16,5ke
7. 12v o Just Chaos / (Unia) 10,1a -- 01.16,6ke
8. 6v o Golden Amazing / (Team Lily) 10,4a -- 01.17,2ke x
9. 9v o Ancient Highway / (Unia) 10,3a -- 01.17,3ke

Hylätty
12v t Monique Smoke / (Unia) 10,3a -- - hml
12v o Danger Zone / (Unia) 10,3a -- - hml
11v o Battlemage Ach / (ARO) 10,2a -- - hpl 

 

 

Lähtö 5 - Tasoitusajo 2100m 2-vuotiaat peitsarit
P: 400v€ - 150v€ - 100v€ - 75v€ (- 25v€)

Kilpailupäivä 02.04.
1. 2v o Ohboystopbeingpoor / Amanda Toll (DeVi) i. Royal Gem, ei enn -- p.01.20,4ke
2. 2v o Kamikaze Ach / (ARO) ei enn -- p.01.20,4ke
3. 2v o Twisted N Sassy / Arnold Wyon (DeVi) i. Twisted Brigade, ei enn -- p.01.22,3ke
4. 2v t Frickin Hiccup / Carmen Frendoll (DeVi) i. evm, ei enn -- p.01.22,4ke
5. 2v o Creeper Ach / (ARO) p17,2a -- p.01.22,5ke
6. 2v t Ancienne Duán (DP) ei enn -- p.01.23,2ke
7. 2v t Night, Maybird / Anton (Valmari) p18,1a -- p.01.23,5ke
8. 2v o Next Viking / (RuKo) ei enn -- p.01.23,5ke
9. 2v t Tallis Ach / (ARO) ei enn -- p.01.24,3ke xx
10. 2v o Acanthoscurria Dawn / (RuKo) ei enn -- p.01.24,4ke
11. 2v t Didmytime / (ARO) p19,2a -- p.01.24,5ke
12. 2v o Artificial Hallucination / (ARO) p17,1a -- p.01.25,1ke
13. 2v o Gruesome Duán (DP) ei enn -- p.01.25,2ke

Hylätty
2v t Empress Flowery / (RuKo) ei enn -- - hll 

Kilpailupäivä 04.04.
1. 2v t Didmytime / (ARO) p19,2a -- p.01.20,5ke
2. 2v o Gruesome Duán (DP) ei enn -- p.01.21,1ke x
3. 2v o Ohboystopbeingpoor / Amanda Toll (DeVi) i. Royal Gem, ei enn -- p.01.21,3ke
4. 2v t Tallis Ach / (ARO) ei enn -- p.01.21,3ke
5. 2v o Kamikaze Ach / (ARO) ei enn -- p.01.22,3ke x
6. 2v o Artificial Hallucination / (ARO) p17,1a -- p.01.22,4ke
7. 2v o Twisted N Sassy / Arnold Wyon (DeVi) i. Twisted Brigade, ei enn -- p.01.23,6ke xx
8. 2v t Night, Maybird / Anton (Valmari) p18,1a -- p.01.24,3ke
9. 2v o Next Viking / (RuKo) ei enn -- p.01.24,5ke
10. 2v o Acanthoscurria Dawn / (RuKo) ei enn -- p.01.24,5ke xx
11. 2v t Ancienne Duán (DP) ei enn -- p.01.25,2ke
12. 2v t Frickin Hiccup / Carmen Frendoll (DeVi) i. evm, ei enn -- p.01.25,5ke

Hylätty
2v t Empress Flowery / (RuKo) ei enn -- - hpl
2v o Creeper Ach / (ARO) p17,2a -- - k 

Kilpailupäivä 06.04.
1. 2v o Artificial Hallucination / (ARO) p17,1a -- p.01.20,2ke
2. 2v o Acanthoscurria Dawn / (RuKo) ei enn -- p.01.20,5ke
3. 2v o Creeper Ach / (ARO) p17,2a -- p.01.20,6ke x
4. 2v o Gruesome Duán (DP) ei enn -- p.01.21,3ke
5. 2v t Didmytime / (ARO) p19,2a -- p.01.22,3ke
6. 2v t Ancienne Duán (DP) ei enn -- p.01.22,5ke
7. 2v t Tallis Ach / (ARO) ei enn -- p.01.22,5ke
8. 2v o Kamikaze Ach / (ARO) ei enn -- p.01.24,3ke
9. 2v o Next Viking / (RuKo) ei enn -- p.01.25,2ke
10. 2v t Night, Maybird / Anton (Valmari) p18,1a -- p.01.25,4ke x

Hylätty
2v t Empress Flowery / (RuKo) ei enn -- - hyl
2v o Ohboystopbeingpoor / Amanda Toll (DeVi) i. Royal Gem, ei enn -- - k
2v o Twisted N Sassy / Arnold Wyon (DeVi) i. Twisted Brigade, ei enn -- - hyl
2v t Frickin Hiccup / Carmen Frendoll (DeVi) i. evm, ei enn -- - hll 

Kilpailipäivä 08.04.
1. 2v o Artificial Hallucination / (ARO) p17,1a -- p.01.20,2ke
2. 2v o Ohboystopbeingpoor / Amanda Toll (DeVi) i. Royal Gem, ei enn -- p.01.20,2ke
3. 2v t Ancienne Duán (DP) ei enn -- p.01.20,3ke
4. 2v t Night, Maybird / Anton (Valmari) p18,1a -- p.01.20,4ke
5. 2v t Frickin Hiccup / Carmen Frendoll (DeVi) i. evm, ei enn -- p.01.21,2ke x
6. 2v t Tallis Ach / (ARO) ei enn -- p.01.21,4ke
7. 2v o Kamikaze Ach / (ARO) ei enn -- p.01.22,1ke
8. 2v o Next Viking / (RuKo) ei enn -- p.01.22,2ke x
9. 2v t Didmytime / (ARO) p19,2a -- p.01.22,3ke
10. 2v o Twisted N Sassy / Arnold Wyon (DeVi) i. Twisted Brigade, ei enn -- p.01.22,5ke xx
11. 2v o Acanthoscurria Dawn / (RuKo) ei enn -- p.01.23,3ke
12. 2v o Creeper Ach / (ARO) p17,2a -- p.01.24,3ke
13. 2v t Empress Flowery / (RuKo) ei enn -- p.01.25,2ke

Hylätty
2v o Gruesome Duán (DP) ei enn -- - hpl

Kilpailupäivä 10.04.
1. 2v o Kamikaze Ach / (ARO) ei enn -- p.01.20,3ke
2. 2v o Artificial Hallucination / (ARO) p17,1a -- p.01.20,4ke xx
3. 2v o Next Viking / (RuKo) ei enn -- p.01.20,4ke
4. 2v o Ohboystopbeingpoor / Amanda Toll (DeVi) i. Royal Gem, ei enn -- p.01.21,4ke xx
5. 2v t Night, Maybird / Anton (Valmari) p18,1a -- p.01.22,2ke x
6. 2v t Empress Flowery / (RuKo) ei enn -- p.01.22,5ke x
7. 2v t Ancienne Duán (DP) ei enn -- p.01.22,5ke
8. 2v t Tallis Ach / (ARO) ei enn -- p.01.23,1ke x
9. 2v o Twisted N Sassy / Arnold Wyon (DeVi) i. Twisted Brigade, ei enn -- p.01.23,6ke
10. 2v o Gruesome Duán (DP) ei enn -- p.01.23,6ke
11. 2v o Acanthoscurria Dawn / (RuKo) ei enn -- p.01.24,3ke x
12. 2v t Frickin Hiccup / Carmen Frendoll (DeVi) i. evm, ei enn -- p.01.25,2ke x
13. 2v o Creeper Ach / (ARO) p17,2a -- p.01.25,3ke x

Hylätty
2v t Didmytime / (ARO) p19,2a -- - hml

 

Lähtö 6 - Tasoitusajo 2100m 15,0 aikaiset ja hitaammat peitsarit
P: 900v€ - 500v€ - 300v€ - 150v€ (- 75v€)

Startti 1 - Kilpailupäivä 02.04.
P: 900v€ - 500v€ - 300v€ - 150v€ (- 75v€)
1. 3v t Girlyoulookfamous / Jim Kanwell i. Fast Fella, (DeVi) p.18,4aly -- p.01.17,2ke
2. 3v o Deimos Ach / (ARO) p17,3a -- p.01.17,4ke xx
3. 4v o Freedom Fighter / Michael (DeVi) i. evm p.19,2aly -- p.01.17,5ke
4. 4v t Editor's Choice / Carlos (DeVi) i. Platinum Edition p. 18,2aly -- p.01.17,6ke
5. 3v t Princess Flowery (DP) p.16,4aly -- p.01.18,1ke
6. 3v o Jewel Crafty / (Team Lily) p.18,3a -- p.01.18,4ke
7. 3v t Chillstep Ach (DP) p.16,2aly -- p.01.18,5ke
8. 4v t Minimalist of Hooman / Kristin (DeVi) i. evm, p.18,2aly -- p.01.19,3ke
9. 3v o Royal Rumble (DP) p.16,6aly -- p.01.19,4ke
10. 3v t Deverra Ach / (ARO) p17,2a -- p.01.20,2ke
11. 3v t Applemuddle (DP) p.16,2aly -- p.01.20,4ke
12. 3v o Admiral Duán (DP) p.17,2ly -- p.01.20,4ke

Hylätty
3v o The Biggins / Caroline (DeVi) i. evm, p.18,3aly -- - hll

Kilpailupäivä 04.04.
1. 3v t Girlyoulookfamous / Jim Kanwell i. Fast Fella, (DeVi) p.18,4aly -- p.01.17,1ke
2. 3v o The Biggins / Caroline (DeVi) i. evm, p.18,3aly -- p.01.17,4ke
3. 3v o Deimos Ach / (ARO) p17,3a -- p.01.17,5ke
4. 3v t Princess Flowery (DP) p.16,4aly -- p.01.18,6ke x
5. 4v o Freedom Fighter / Michael (DeVi) i. evm p.19,2aly -- p.01.18,6ke
6. 3v o Jewel Crafty / (Team Lily) p.18,3a -- p.01.19,2ke xx
7. 3v t Applemuddle (DP) p.16,2aly -- p.01.19,2ke xx
8. 3v t Deverra Ach / (ARO) p17,2a -- p.01.19,5ke x
9. 3v o Royal Rumble (DP) p.16,6aly -- p.01.19,6ke xx
10. 4v t Minimalist of Hooman / Kristin (DeVi) i. evm, p.18,2aly -- p.01.20,1ke
11. 3v o Admiral Duán (DP) p.17,2ly -- p.01.20,1ke
12. 3v t Chillstep Ach (DP) p.16,2aly -- p.01.20,5ke xx
13. 4v t Editor's Choice / Carlos (DeVi) i. Platinum Edition p. 18,2aly -- p.01.20,5ke

Kilpailupäivä 06.04.
1. 3v t Princess Flowery (DP) p.16,4aly -- p.01.17,1ke
2. 4v t Editor's Choice / Carlos (DeVi) i. Platinum Edition p. 18,2aly -- p.01.17,3ke xx
3. 3v o The Biggins / Caroline (DeVi) i. evm, p.18,3aly -- p.01.17,4ke
4. 3v o Royal Rumble (DP) p.16,6aly -- p.01.18,3ke x
5. 3v o Deimos Ach / (ARO) p17,3a -- p.01.18,5ke
6. 3v t Applemuddle (DP) p.16,2aly -- p.01.19,1ke x
7. 3v o Jewel Crafty / (Team Lily) p.18,3a -- p.01.19,3ke x
8. 4v o Freedom Fighter / Michael (DeVi) i. evm p.19,2aly -- p.01.19,5ke
9. 3v t Deverra Ach / (ARO) p17,2a -- p.01.20,5ke
10. 3v o Admiral Duán (DP) p.17,2ly -- p.01.20,6ke xx

Hylätty
4v t Minimalist of Hooman / Kristin (DeVi) i. evm, p.18,2aly -- - hml
3v t Girlyoulookfamous / Jim Kanwell i. Fast Fella, (DeVi) p.18,4aly -- - hml
3v t Chillstep Ach (DP) p.16,2aly -- - hpl

Kilpailipäivä 08.04.
1. 4v o Freedom Fighter / Michael (DeVi) i. evm p.19,2aly -- p.01.17,2ke xx
2. 3v o Deimos Ach / (ARO) p17,3a -- p.01.17,3ke
3. 3v t Deverra Ach / (ARO) p17,2a -- p.01.18,3ke
4. 3v t Applemuddle (DP) p.16,2aly -- p.01.18,4ke
5. 4v t Editor's Choice / Carlos (DeVi) i. Platinum Edition p. 18,2aly -- p.01.19,1ke
6. 4v t Minimalist of Hooman / Kristin (DeVi) i. evm, p.18,2aly -- p.01.19,2ke
7. 3v o Royal Rumble (DP) p.16,6aly -- p.01.19,3ke
8. 3v o The Biggins / Caroline (DeVi) i. evm, p.18,3aly -- p.01.20,1ke
9. 3v t Chillstep Ach (DP) p.16,2aly -- p.01.20,1ke
10. 3v t Girlyoulookfamous / Jim Kanwell i. Fast Fella, (DeVi) p.18,4aly -- p.01.20,2ke
11. 3v t Princess Flowery (DP) p.16,4aly -- p.01.20,4ke

Hylätty
3v o Jewel Crafty / (Team Lily) p.18,3a -- - hll
3v o Admiral Duán (DP) p.17,2ly -- - hll

Kilpailupäivä 10.04.
1. 3v t Girlyoulookfamous / Jim Kanwell i. Fast Fella, (DeVi) p.18,4aly -- p.01.17,3ke
2. 4v o Freedom Fighter / Michael (DeVi) i. evm p.19,2aly -- p.01.17,4ke
3. 3v o The Biggins / Caroline (DeVi) i. evm, p.18,3aly -- p.01.17,5ke
4. 3v o Admiral Duán (DP) p.17,2ly -- p.01.17,6ke
5. 3v t Applemuddle (DP) p.16,2aly -- p.01.18,2ke
6. 3v o Deimos Ach / (ARO) p17,3a -- p.01.18,5ke
7. 3v t Chillstep Ach (DP) p.16,2aly -- p.01.19,3ke
8. 3v t Princess Flowery (DP) p.16,4aly -- p.01.19,5ke xx
9. 3v o Royal Rumble (DP) p.16,6aly -- p.01.20,3ke

Hylätty
4v t Minimalist of Hooman / Kristin (DeVi) i. evm, p.18,2aly -- - hll
4v t Editor's Choice / Carlos (DeVi) i. Platinum Edition p. 18,2aly -- - hll
3v o Jewel Crafty / (Team Lily) p.18,3a -- - hpl
3v t Deverra Ach / (ARO) p17,2a -- - hml 

 

Startti 2 - Kilpailupäivä 02.04.
P: 900v€ - 500v€ - 300v€ - 150v€ (- 75v€)
1. 3v o Nighthawk Duán (DP) p.15,3ly -- p.01.15,1ke
2. 3v o Wiwanyang Wachipi (DP) p.15,1ly -- p.01.15,1ke x
3. 3v o Twisted Brigade (DP) p.15,6ly -- p.01.15,4ke
4. 4v o Raiju Ach / (ARO) p15,1a -- p.01.15,5ke xx
5. 3v t Bragger Duán (DP) p.15,5ly -- p.01.16,1ke
6. 4v t Red Moon / (ARO) p15,2a -- p.01.16,3ke x
7. 3v o For You Only (DP) p.15,3aly-- p.01.17,3ke
8. 3v o Emperor Flowery (DP) p.15,5ly -- p.01.17,6ke
9. 4v t Dhampir Ach / (ARO) p15,1a -- p.01.18,4ke x

Hylätty
3v o Angel Smile Slayer (DP) p.16,2aly -- - k
3v t Belle Amunet (DP) p.15,1aly -- - hpl

Kilpailupäivä 04.04.
1. 3v o Wiwanyang Wachipi (DP) p.15,1ly -- p.01.15,2ke xx
2. 4v o Raiju Ach / (ARO) p15,1a -- p.01.15,5ke
3. 3v o Twisted Brigade (DP) p.15,6ly -- p.01.15,5ke
4. 3v o Angel Smile Slayer (DP) p.16,2aly -- p.01.16,3ke x
5. 3v t Bragger Duán (DP) p.15,5ly -- p.01.16,4ke
6. 4v t Dhampir Ach / (ARO) p15,1a -- p.01.16,5ke
7. 4v t Red Moon / (ARO) p15,2a -- p.01.17,1ke
8. 3v o Nighthawk Duán (DP) p.15,3ly -- p.01.17,3ke
9. 3v o For You Only (DP) p.15,3aly-- p.01.18,3ke x
10. 3v t Belle Amunet (DP) p.15,1aly -- p.01.18,5ke

Hylätty
3v o Emperor Flowery (DP) p.15,5ly -- - hyl

Kilpailupäivä 06.04.
1. 3v o For You Only (DP) p.15,3aly-- p.01.15,2ke
2. 4v o Raiju Ach / (ARO) p15,1a -- p.01.15,5ke
3. 3v o Wiwanyang Wachipi (DP) p.15,1ly -- p.01.15,5ke xx
4. 3v t Belle Amunet (DP) p.15,1aly -- p.01.16,4ke
5. 4v t Red Moon / (ARO) p15,2a -- p.01.16,5ke
6. 3v o Emperor Flowery (DP) p.15,5ly -- p.01.16,5ke
7. 3v t Bragger Duán (DP) p.15,5ly -- p.01.17,4ke
8. 3v o Nighthawk Duán (DP) p.15,3ly -- p.01.17,5ke xx
9. 4v t Dhampir Ach / (ARO) p15,1a -- p.01.18,2ke
10. 3v o Twisted Brigade (DP) p.15,6ly -- p.01.18,2ke x

Hylätty
3v o Angel Smile Slayer (DP) p.16,2aly -- - hyl

Kilpailipäivä 08.04.
1. 4v t Red Moon / (ARO) p15,2a -- p.01.15,3ke x
2. 3v o Angel Smile Slayer (DP) p.16,2aly -- p.01.15,4ke
3. 3v o For You Only (DP) p.15,3aly-- p.01.16,4ke
4. 3v o Twisted Brigade (DP) p.15,6ly -- p.01.16,5ke
5. 4v t Dhampir Ach / (ARO) p15,1a -- p.01.16,5ke
6. 3v o Wiwanyang Wachipi (DP) p.15,1ly -- p.01.17,3ke x
7. 4v o Raiju Ach / (ARO) p15,1a -- p.01.18,1ke
8. 3v t Belle Amunet (DP) p.15,1aly -- p.01.18,4ke
9. 3v o Nighthawk Duán (DP) p.15,3ly -- p.01.18,5ke x
10. 3v t Bragger Duán (DP) p.15,5ly -- p.01.18,5ke
11. 3v o Emperor Flowery (DP) p.15,5ly -- p.01.18,6ke

Kilpailupäivä 10.04.
1. 4v o Raiju Ach / (ARO) p15,1a -- p.01.15,3ke
2. 3v o For You Only (DP) p.15,3aly-- p.01.15,5ke
3. 3v t Bragger Duán (DP) p.15,5ly -- p.01.16,1ke
4. 3v o Twisted Brigade (DP) p.15,6ly -- p.01.16,2ke
5. 3v o Angel Smile Slayer (DP) p.16,2aly -- p.01.16,2ke
6. 3v o Emperor Flowery (DP) p.15,5ly -- p.01.17,2ke
7. 4v t Red Moon / (ARO) p15,2a -- p.01.17,3ke
8. 3v o Nighthawk Duán (DP) p.15,3ly -- p.01.18,5ke xx
9. 4v t Dhampir Ach / (ARO) p15,1a -- p.01.18,5ke xx

Hylätty
3v t Belle Amunet (DP) p.15,1aly -- - k
3v o Wiwanyang Wachipi (DP) p.15,1ly -- - k

 

Lähtö 7 - Tasoitusajo 2100m 12,0-14,9 aikaiset peitsarit
P: 2 000v€ - 900v€ - 500v€ - 200v€ (- 100v€)

Kilpailupäivä 02.04.
1. 5v t SheknowsIamcrazy (DP) p.13,2aly -- p.01.14,3ke
2. 3v t Wild Rebellion (DP) p.14,3aly -- p.01.14,5ke
3. 3v t Dandelion Bumblefluff (DP) p.14,6aly -- p.01.15,2ke x
4. 5v t Queenie Flowery / Viveka (Team Lily) p.14,1a -- p.01.15,2ke
5. 4v t Lucky Love Dawn / (RuKo) p14,4a -- p.01.15,3ke
6. 4v t Hellque Duán (DP) p.12,5aly -- p.01.16,1ke
7. 4v o Vizconde Duán (DP) p.12,6aly -- p.01.16,4ke
8. 4v t Doneanddone Duán (DP) p.14,3aly -- p.01.16,4ke
9. 4v o Capitanio Duán (DP) p.12,2aly -- p.01.17,4ke
10. 4v t Drawcon Duán (DP) p.12,3aly -- p.01.18,1ke x
11. 5v t Showdownshine (DP) p.12,2aly -- p.01.18,2ke
12. 4v t Unicorns N Glitter / Decne (DeVi) i. evm, p.14,2aly -- p.01.18,4ke
13. 4v t Zenith Edition / (Team Lily) p.14,3a -- p.01.18,5ke
14. 4v t Mightbecrazy Duán (DP) p.12,2aly -- p.01.19,3ke

Hylätty
4v o Dreamer Flowery / (ARO) p14,4a -- - hll

Kilpailupäivä 04.04.
1. 4v t Mightbecrazy Duán (DP) p.12,2aly -- p.01.14,2ke
2. 4v t Unicorns N Glitter / Decne (DeVi) i. evm, p.14,2aly -- p.01.14,5ke
3. 3v t Dandelion Bumblefluff (DP) p.14,6aly -- p.01.15,2ke
4. 4v o Dreamer Flowery / (ARO) p14,4a -- p.01.15,5ke
5. 4v t Zenith Edition / (Team Lily) p.14,3a -- p.01.15,5ke
6. 4v t Lucky Love Dawn / (RuKo) p14,4a -- p.01.16,1ke
7. 5v t Showdownshine (DP) p.12,2aly -- p.01.16,5ke xx
8. 4v t Drawcon Duán (DP) p.12,3aly -- p.01.17,4ke x
9. 3v t Wild Rebellion (DP) p.14,3aly -- p.01.19,3ke
10. 5v t Queenie Flowery / Viveka (Team Lily) p.14,1a -- p.01.19,4ke xx
11. 4v t Hellque Duán (DP) p.12,5aly -- p.01.19,4ke
12. 4v o Capitanio Duán (DP) p.12,2aly -- p.01.19,5ke
13. 4v t Doneanddone Duán (DP) p.14,3aly -- p.01.19,6ke xx

Hylätty
5v t SheknowsIamcrazy (DP) p.13,2aly -- - hll
4v o Vizconde Duán (DP) p.12,6aly -- - hyl

Kilpailupäivä 06.04.
1. 3v t Dandelion Bumblefluff (DP) p.14,6aly -- p.01.14,1ke
2. 4v t Drawcon Duán (DP) p.12,3aly -- p.01.14,1ke
3. 5v t Queenie Flowery / Viveka (Team Lily) p.14,1a -- p.01.15,3ke
4. 4v t Hellque Duán (DP) p.12,5aly -- p.01.15,3ke
5. 5v t SheknowsIamcrazy (DP) p.13,2aly -- p.01.16,2ke
6. 4v t Doneanddone Duán (DP) p.14,3aly -- p.01.16,3ke
7. 4v t Lucky Love Dawn / (RuKo) p14,4a -- p.01.16,5ke
8. 4v t Mightbecrazy Duán (DP) p.12,2aly -- p.01.17,1ke
9. 5v t Showdownshine (DP) p.12,2aly -- p.01.17,2ke
10. 4v t Unicorns N Glitter / Decne (DeVi) i. evm, p.14,2aly -- p.01.17,4ke
11. 4v t Zenith Edition / (Team Lily) p.14,3a -- p.01.18,4ke
12. 4v o Capitanio Duán (DP) p.12,2aly -- p.01.18,4ke x
13. 3v t Wild Rebellion (DP) p.14,3aly -- p.01.19,5ke xx

Hylätty
4v o Dreamer Flowery / (ARO) p14,4a -- - hll
4v o Vizconde Duán (DP) p.12,6aly -- - hll

Kilpailipäivä 08.04.
1. 4v t Zenith Edition / (Team Lily) p.14,3a -- p.01.14,3ke
2. 4v t Drawcon Duán (DP) p.12,3aly -- p.01.14,3ke xx
3. 4v o Capitanio Duán (DP) p.12,2aly -- p.01.14,4ke
4. 4v t Doneanddone Duán (DP) p.14,3aly -- p.01.14,5ke
5. 5v t Queenie Flowery / Viveka (Team Lily) p.14,1a -- p.01.15,1ke
6. 4v t Mightbecrazy Duán (DP) p.12,2aly -- p.01.15,3ke
7. 5v t Showdownshine (DP) p.12,2aly -- p.01.16,4ke xx
8. 4v t Hellque Duán (DP) p.12,5aly -- p.01.18,1ke
9. 3v t Dandelion Bumblefluff (DP) p.14,6aly -- p.01.18,3ke
10. 4v o Dreamer Flowery / (ARO) p14,4a -- p.01.18,4ke
11. 4v o Vizconde Duán (DP) p.12,6aly -- p.01.18,5ke
12. 4v t Unicorns N Glitter / Decne (DeVi) i. evm, p.14,2aly -- p.01.18,6ke
13. 4v t Lucky Love Dawn / (RuKo) p14,4a -- p.01.19,5ke x
14. 3v t Wild Rebellion (DP) p.14,3aly -- p.01.19,6ke

Hylätty
5v t SheknowsIamcrazy (DP) p.13,2aly -- - hml

Kilpailupäivä 10.04.
1. 5v t SheknowsIamcrazy (DP) p.13,2aly -- p.01.14,2ke
2. 4v t Drawcon Duán (DP) p.12,3aly -- p.01.14,5ke
3. 3v t Wild Rebellion (DP) p.14,3aly -- p.01.14,5ke xx
4. 4v t Zenith Edition / (Team Lily) p.14,3a -- p.01.15,4ke x
5. 4v t Doneanddone Duán (DP) p.14,3aly -- p.01.15,5ke
6. 4v t Hellque Duán (DP) p.12,5aly -- p.01.17,1ke
7. 3v t Dandelion Bumblefluff (DP) p.14,6aly -- p.01.17,4ke
8. 5v t Queenie Flowery / Viveka (Team Lily) p.14,1a -- p.01.17,4ke
9. 4v o Dreamer Flowery / (ARO) p14,4a -- p.01.17,4ke x
10. 4v o Capitanio Duán (DP) p.12,2aly -- p.01.17,5ke x
11. 5v t Showdownshine (DP) p.12,2aly -- p.01.19,1ke x
12. 4v t Mightbecrazy Duán (DP) p.12,2aly -- p.01.19,3ke
13. 4v t Lucky Love Dawn / (RuKo) p14,4a -- p.01.19,5ke x

Hylätty
4v t Unicorns N Glitter / Decne (DeVi) i. evm, p.14,2aly -- - hml
4v o Vizconde Duán (DP) p.12,6aly -- - hyl 

 

Lähtö 8 - Tasoitusajo 2100m 11,9 aikaiset ja nopeammat peitsarit
P: 4 000v€ - 3 000v€ - 1 000v€ - 500v€ (- 200v€)

Startti 1 - Kilpailupäivä 02.04.
P: 4 000v€ - 3 000v€ - 1 000v€ - 500v€ (- 200v€)
1. 5v o Duque (DP) p.10,4ake -- p.01.14,3ke x
2. 4v o Pokerface Duán (DP) p.11,2aly -- p.01.14,6ke
3. 4v o Legendary Looks (DP) p.10,3aly -- p.01.15,2ke
4. 4v t Rebel Red (DP) p.09,4aly -- p.01.15,5ke
5. 5v t Mentally Challenged (DP) p.10,4aly -- p.01.16,1ke
6. 5v Magical Method / (Team Lily) p.09,5a -- p.01.16,3ke
7. 8v t Krysia Icatha / (RuKo) p.10,2a -- p.01.16,4ke x
8. 5v t Sleeping Beauty Duán (DP) p.10,5aly -- p.01.16,5ke x
9. 4v o Jokester Duán (DP) p.11,1aly -- p.01.16,6ke
10. 4v o Sheldon Duán (DP) p.11,5aly -- p.01.17,1ke
11. 5v o Maestro Duán (DP) p.11,2aly -- p.01.17,2ke
12. 7v o Springsong / Leo (Team Lily) p.10,6a -- p.01.18,1ke
13. 7v o Mr Wonder Black / Veikko (Team Lily) p.10,6a -- p.01.18,4ke xx
14. 4v t Ruthless Duán (DP) p.11,5aly -- p.01.18,6ke

Hylätty
8v o Lord Black Gem / Tuukka (Team Lily) p.10,1a -- - hpl
8v o Royal Gem / Henri (Team Lily) p.10,1a -- - k

Kilpailupäivä 04.04.
1. 5v o Maestro Duán (DP) p.11,2aly -- p.01.14,2ke xx
2. 5v Magical Method / (Team Lily) p.09,5a -- p.01.14,3ke x
3. 7v o Springsong / Leo (Team Lily) p.10,6a -- p.01.15,4ke x
4. 8v o Royal Gem / Henri (Team Lily) p.10,1a -- p.01.16,3ke
5. 8v o Lord Black Gem / Tuukka (Team Lily) p.10,1a -- p.01.16,4ke
6. 5v o Duque (DP) p.10,4ake -- p.01.16,6ke xx
7. 4v o Sheldon Duán (DP) p.11,5aly -- p.01.17,2ke x
8. 4v t Ruthless Duán (DP) p.11,5aly -- p.01.17,2ke
9. 5v t Sleeping Beauty Duán (DP) p.10,5aly -- p.01.17,3ke
10. 4v o Legendary Looks (DP) p.10,3aly -- p.01.17,6ke
11. 4v t Rebel Red (DP) p.09,4aly -- p.01.18,1ke x
12. 7v o Mr Wonder Black / Veikko (Team Lily) p.10,6a -- p.01.18,3ke xx
13. 5v t Mentally Challenged (DP) p.10,4aly -- p.01.18,5ke xx

Hylätty
4v o Pokerface Duán (DP) p.11,2aly -- - hll
4v o Jokester Duán (DP) p.11,1aly -- - hll
8v t Krysia Icatha / (RuKo) p.10,2a -- - hml

Kilpailupäivä 06.04.
1. 5v t Mentally Challenged (DP) p.10,4aly -- p.01.14,2ke xx
2. 4v o Sheldon Duán (DP) p.11,5aly -- p.01.14,2ke
3. 7v o Mr Wonder Black / Veikko (Team Lily) p.10,6a -- p.01.14,3ke
4. 8v o Royal Gem / Henri (Team Lily) p.10,1a -- p.01.14,4ke
5. 5v t Sleeping Beauty Duán (DP) p.10,5aly -- p.01.14,6ke
6. 4v o Pokerface Duán (DP) p.11,2aly -- p.01.15,5ke
7. 5v o Maestro Duán (DP) p.11,2aly -- p.01.15,5ke
8. 5v Magical Method / (Team Lily) p.09,5a -- p.01.16,1ke x
9. 4v o Legendary Looks (DP) p.10,3aly -- p.01.16,2ke
10. 8v o Lord Black Gem / Tuukka (Team Lily) p.10,1a -- p.01.16,3ke
11. 5v o Duque (DP) p.10,4ake -- p.01.16,3ke
12. 4v o Jokester Duán (DP) p.11,1aly -- p.01.16,4ke
13. 7v o Springsong / Leo (Team Lily) p.10,6a -- p.01.17,3ke
14. 8v t Krysia Icatha / (RuKo) p.10,2a -- p.01.17,4ke xx
15. 4v t Rebel Red (DP) p.09,4aly -- p.01.18,1ke
16. 4v t Ruthless Duán (DP) p.11,5aly -- p.01.18,4ke

Kilpailipäivä 08.04.
1. 5v o Duque (DP) p.10,4ake -- p.01.14,2ke x
2. 4v t Rebel Red (DP) p.09,4aly -- p.01.15,2ke xx
3. 7v o Mr Wonder Black / Veikko (Team Lily) p.10,6a -- p.01.15,3ke
4. 8v o Royal Gem / Henri (Team Lily) p.10,1a -- p.01.16,1ke
5. 7v o Springsong / Leo (Team Lily) p.10,6a -- p.01.16,3ke
6. 4v o Legendary Looks (DP) p.10,3aly -- p.01.16,3ke
7. 5v t Sleeping Beauty Duán (DP) p.10,5aly -- p.01.16,4ke
8. 8v o Lord Black Gem / Tuukka (Team Lily) p.10,1a -- p.01.16,5ke
9. 4v t Ruthless Duán (DP) p.11,5aly -- p.01.16,6ke
10. 4v o Jokester Duán (DP) p.11,1aly -- p.01.16,6ke
11. 5v Magical Method / (Team Lily) p.09,5a -- p.01.17,1ke
12. 5v o Maestro Duán (DP) p.11,2aly -- p.01.17,3ke x
13. 4v o Sheldon Duán (DP) p.11,5aly -- p.01.17,4ke
14. 8v t Krysia Icatha / (RuKo) p.10,2a -- p.01.18,1ke
15. 5v t Mentally Challenged (DP) p.10,4aly -- p.01.18,4ke x

Hylätty
4v o Pokerface Duán (DP) p.11,2aly -- - hyl

Kilpailupäivä 10.04.
1. 4v t Ruthless Duán (DP) p.11,5aly -- p.01.14,1ke
2. 4v o Jokester Duán (DP) p.11,1aly -- p.01.14,2ke
3. 4v t Rebel Red (DP) p.09,4aly -- p.01.14,4ke
4. 5v t Mentally Challenged (DP) p.10,4aly -- p.01.14,6ke xx
5. 7v o Springsong / Leo (Team Lily) p.10,6a -- p.01.14,6ke
6. 4v o Sheldon Duán (DP) p.11,5aly -- p.01.15,1ke
7. 5v Magical Method / (Team Lily) p.09,5a -- p.01.15,2ke
8. 4v o Pokerface Duán (DP) p.11,2aly -- p.01.15,4ke
9. 4v o Legendary Looks (DP) p.10,3aly -- p.01.17,2ke x
10. 8v t Krysia Icatha / (RuKo) p.10,2a -- p.01.17,2ke
11. 5v t Sleeping Beauty Duán (DP) p.10,5aly -- p.01.18,2ke
12. 8v o Lord Black Gem / Tuukka (Team Lily) p.10,1a -- p.01.18,4ke
13. 5v o Maestro Duán (DP) p.11,2aly -- p.01.18,5ke
14. 5v o Duque (DP) p.10,4ake -- p.01.18,5ke x
15. 8v o Royal Gem / Henri (Team Lily) p.10,1a -- p.01.18,6ke

Hylätty
7v o Mr Wonder Black / Veikko (Team Lily) p.10,6a -- - hyl

 

Startti 2 - Kilpailupäivä 02.04.
P: 4 000v€ - 3 000v€ - 1 000v€ - 500v€ (- 200v€)
1. 6v t Conqueress Ach / (ARO) p09,2a -- p.01.13,2ke
2. 8v t Reaver Stain / (ARO) p09,1a -- p.01.13,3ke
3. 7v t Vivacious Duán / (RuKo) p.09,2a -- p.01.14,3ke
4. 8v o Traveler Ach / (ARO) p09,5a -- p.01.14,4ke x
5. 6v o Red Devil Reckoning / (ARO) p09,2a -- p.01.15,3ke x
6. 7v o Dexter Ach / (RuKo) p.09,3a -- p.01.15,4ke
7. 8v o Black Cash / (RuKo) p.09,3a -- p.01.15,4ke
8. 9v t Golden Gems Queen / (Team Lily) p.09,1a -- p.01.15,4ke
9. 7v t Uniquity Duán / (ARO) p09,2a -- p.01.15,5ke xx
10. 5v o Traumatism Duán (DP) p.09,1aly -- p.01.16,2ke
11. 11v o Magnifico Snilli / Eero (Team Lily) p.09,5a -- p.01.16,3ke
12. 6v t Eris Ach / (ARO) p09,3a -- p.01.17,3ke
13. 4v t Girlyoulookawesome / Thomas Toll (DeVi) i. evm, p.09,4aly -- p.01.17,4ke
14. 5v o Matchmadeinheaven Duán (DP) p.09,1aly -- p.01.18,1ke xx
15. 8v o Infiltrator Stain / (ARO) p09,4a -- p.01.18,3ke x
16. 5v o Ian Duán / (ARO) p09,3a -- p.01.18,3ke

Kilpailupäivä 04.04.
1. 7v t Vivacious Duán / (RuKo) p.09,2a -- p.01.13,3ke
2. 5v o Ian Duán / (ARO) p09,3a -- p.01.14,3ke
3. 8v o Traveler Ach / (ARO) p09,5a -- p.01.14,4ke x
4. 5v o Traumatism Duán (DP) p.09,1aly -- p.01.14,4ke
5. 5v o Matchmadeinheaven Duán (DP) p.09,1aly -- p.01.14,5ke
6. 11v o Magnifico Snilli / Eero (Team Lily) p.09,5a -- p.01.15,6ke
7. 8v o Infiltrator Stain / (ARO) p09,4a -- p.01.17,3ke xx
8. 8v t Reaver Stain / (ARO) p09,1a -- p.01.17,3ke x
9. 4v t Girlyoulookawesome / Thomas Toll (DeVi) i. evm, p.09,4aly -- p.01.17,6ke
10. 9v t Golden Gems Queen / (Team Lily) p.09,1a -- p.01.18,3ke
11. 6v o Red Devil Reckoning / (ARO) p09,2a -- p.01.18,3ke
12. 8v o Black Cash / (RuKo) p.09,3a -- p.01.18,5ke

Hylätty
6v t Eris Ach / (ARO) p09,3a -- - hll
7v o Dexter Ach / (RuKo) p.09,3a -- - hyl
7v t Uniquity Duán / (ARO) p09,2a -- - hll
6v t Conqueress Ach / (ARO) p09,2a -- - hll

Kilpailupäivä 06.04.
1. 8v o Traveler Ach / (ARO) p09,5a -- p.01.13,2ke
2. 5v o Traumatism Duán (DP) p.09,1aly -- p.01.13,2ke xx
3. 11v o Magnifico Snilli / Eero (Team Lily) p.09,5a -- p.01.13,3ke
4. 7v t Uniquity Duán / (ARO) p09,2a -- p.01.13,4ke x
5. 4v t Girlyoulookawesome / Thomas Toll (DeVi) i. evm, p.09,4aly -- p.01.13,6ke
6. 9v t Golden Gems Queen / (Team Lily) p.09,1a -- p.01.14,5ke x
7. 6v o Red Devil Reckoning / (ARO) p09,2a -- p.01.16,2ke x
8. 5v o Matchmadeinheaven Duán (DP) p.09,1aly -- p.01.16,2ke
9. 8v o Infiltrator Stain / (ARO) p09,4a -- p.01.16,4ke
10. 8v t Reaver Stain / (ARO) p09,1a -- p.01.16,5ke
11. 8v o Black Cash / (RuKo) p.09,3a -- p.01.17,4ke x
12. 7v o Dexter Ach / (RuKo) p.09,3a -- p.01.18,1ke
13. 6v t Eris Ach / (ARO) p09,3a -- p.01.18,4ke

Hylätty
5v o Ian Duán / (ARO) p09,3a -- - hml
7v t Vivacious Duán / (RuKo) p.09,2a -- - hll
6v t Conqueress Ach / (ARO) p09,2a -- - hml

Kilpailipäivä 08.04.
1. 6v t Eris Ach / (ARO) p09,3a -- p.01.13,1ke
2. 9v t Golden Gems Queen / (Team Lily) p.09,1a -- p.01.13,3ke x
3. 4v t Girlyoulookawesome / Thomas Toll (DeVi) i. evm, p.09,4aly -- p.01.13,3ke
4. 6v t Conqueress Ach / (ARO) p09,2a -- p.01.14,1ke
5. 8v o Traveler Ach / (ARO) p09,5a -- p.01.14,3ke xx
6. 7v t Vivacious Duán / (RuKo) p.09,2a -- p.01.14,6ke
7. 8v o Infiltrator Stain / (ARO) p09,4a -- p.01.15,2ke
8. 7v t Uniquity Duán / (ARO) p09,2a -- p.01.15,2ke x
9. 8v o Black Cash / (RuKo) p.09,3a -- p.01.16,2ke x
10. 5v o Ian Duán / (ARO) p09,3a -- p.01.16,3ke
11. 8v t Reaver Stain / (ARO) p09,1a -- p.01.17,3ke
12. 5v o Traumatism Duán (DP) p.09,1aly -- p.01.17,4ke xx
13. 5v o Matchmadeinheaven Duán (DP) p.09,1aly -- p.01.17,4ke
14. 7v o Dexter Ach / (RuKo) p.09,3a -- p.01.18,2ke x

Hylätty
11v o Magnifico Snilli / Eero (Team Lily) p.09,5a -- - hpl
6v o Red Devil Reckoning / (ARO) p09,2a -- - k

Kilpailupäivä 10.04.
1. 6v t Eris Ach / (ARO) p09,3a -- p.01.13,3ke
2. 6v o Red Devil Reckoning / (ARO) p09,2a -- p.01.14,3ke
3. 9v t Golden Gems Queen / (Team Lily) p.09,1a -- p.01.14,5ke
4. 4v t Girlyoulookawesome / Thomas Toll (DeVi) i. evm, p.09,4aly -- p.01.15,3ke x
5. 8v o Traveler Ach / (ARO) p09,5a -- p.01.15,3ke
6. 7v o Dexter Ach / (RuKo) p.09,3a -- p.01.16,2ke
7. 7v t Uniquity Duán / (ARO) p09,2a -- p.01.16,4ke
8. 8v o Infiltrator Stain / (ARO) p09,4a -- p.01.16,5ke
9. 11v o Magnifico Snilli / Eero (Team Lily) p.09,5a -- p.01.16,5ke
10. 5v o Ian Duán / (ARO) p09,3a -- p.01.17,1ke
11. 6v t Conqueress Ach / (ARO) p09,2a -- p.01.17,3ke
12. 7v t Vivacious Duán / (RuKo) p.09,2a -- p.01.17,4ke
13. 8v t Reaver Stain / (ARO) p09,1a -- p.01.17,5ke
14. 8v o Black Cash / (RuKo) p.09,3a -- p.01.18,2ke
15. 5v o Traumatism Duán (DP) p.09,1aly -- p.01.18,5ke

Hylätty
5v o Matchmadeinheaven Duán (DP) p.09,1aly -- - hll

 

Startti 3 - Kilpailupäivä 02.04.
P: 4 000v€ - 3 000v€ - 1 000v€ - 500v€ (- 200v€)
1. 6v o Rosenior Stain (DP) p.08,6aly -- p.01.14,1ke
2. 7v t Saltas Rosemary / (ARO) p08,1a -- p.01.14,2ke x
3. 7v o Saltas Crummy / (ARO) p08,5a -- p.01.14,3ke xx
4. 10v o Wolfburn Ach / (ARO) p08,3a -- p.01.15,3ke
5. 10v o Sandman Snilli / (ARO) p08,1a -- p.01.16,4ke xx
6. 8v t Swashbuckler Stain / (ARO) p08,2a -- p.01.17,1ke
7. 6v o Destroyer Ach / (ARO) p08,5a -- p.01.17,1ke x
8. 9v t Dagna Ach / (ARO) p08,5a -- p.01.17,2ke
9. 9v o Dorian Ach / (ARO) p08,1a -- p.01.17,3ke xx
10. 9v o Dasha Ach (DP) p.07,8aly -- p.01.17,4ke
11. 5v t Horrendous Duán / (ARO) p08,9a -- p.01.17,5ke

Kilpailupäivä 04.04.
1. 7v t Saltas Rosemary / (ARO) p08,1a -- p.01.14,5ke
2. 10v o Wolfburn Ach / (ARO) p08,3a -- p.01.14,5ke
3. 5v t Horrendous Duán / (ARO) p08,9a -- p.01.15,2ke
4. 10v o Sandman Snilli / (ARO) p08,1a -- p.01.15,3ke
5. 9v o Dorian Ach / (ARO) p08,1a -- p.01.15,4ke
6. 6v o Rosenior Stain (DP) p.08,6aly -- p.01.15,4ke
7. 8v t Swashbuckler Stain / (ARO) p08,2a -- p.01.15,4ke
8. 9v t Dagna Ach / (ARO) p08,5a -- p.01.16,5ke
9. 9v o Dasha Ach (DP) p.07,8aly -- p.01.17,3ke
10. 7v o Saltas Crummy / (ARO) p08,5a -- p.01.17,5ke
11. 6v o Destroyer Ach / (ARO) p08,5a -- p.01.17,6ke xx

Kilpailupäivä 06.04.
1. 6v o Rosenior Stain (DP) p.08,6aly -- p.01.14,2ke x
2. 5v t Horrendous Duán / (ARO) p08,9a -- p.01.14,4ke
3. 9v t Dagna Ach / (ARO) p08,5a -- p.01.14,6ke
4. 9v o Dorian Ach / (ARO) p08,1a -- p.01.15,4ke
5. 6v o Destroyer Ach / (ARO) p08,5a -- p.01.15,5ke
6. 8v t Swashbuckler Stain / (ARO) p08,2a -- p.01.15,6ke x
7. 10v o Wolfburn Ach / (ARO) p08,3a -- p.01.17,1ke xx
8. 7v o Saltas Crummy / (ARO) p08,5a -- p.01.17,2ke x
9. 7v t Saltas Rosemary / (ARO) p08,1a -- p.01.17,4ke x
10. 9v o Dasha Ach (DP) p.07,8aly -- p.01.17,5ke xx

Hylätty
10v o Sandman Snilli / (ARO) p08,1a -- - hml

Kilpailipäivä 08.04.
1. 9v o Dorian Ach / (ARO) p08,1a -- p.01.14,1ke
2. 6v o Destroyer Ach / (ARO) p08,5a -- p.01.14,1ke
3. 8v t Swashbuckler Stain / (ARO) p08,2a -- p.01.14,2ke
4. 5v t Horrendous Duán / (ARO) p08,9a -- p.01.14,4ke x
5. 9v o Dasha Ach (DP) p.07,8aly -- p.01.15,3ke
6. 10v o Wolfburn Ach / (ARO) p08,3a -- p.01.15,3ke x
7. 9v t Dagna Ach / (ARO) p08,5a -- p.01.15,4ke xx
8. 10v o Sandman Snilli / (ARO) p08,1a -- p.01.15,6ke x
9. 7v o Saltas Crummy / (ARO) p08,5a -- p.01.17,2ke
10. 6v o Rosenior Stain (DP) p.08,6aly -- p.01.17,2ke x
11. 7v t Saltas Rosemary / (ARO) p08,1a -- p.01.17,3ke

Kilpailupäivä 10.04.
1. 7v o Saltas Crummy / (ARO) p08,5a -- p.01.14,3ke
2. 6v o Rosenior Stain (DP) p.08,6aly -- p.01.14,5ke xx
3. 9v o Dasha Ach (DP) p.07,8aly -- p.01.14,6ke
4. 10v o Sandman Snilli / (ARO) p08,1a -- p.01.15,3ke
5. 9v o Dorian Ach / (ARO) p08,1a -- p.01.16,1ke
6. 8v t Swashbuckler Stain / (ARO) p08,2a -- p.01.16,1ke
7. 5v t Horrendous Duán / (ARO) p08,9a -- p.01.16,4ke
8. 7v t Saltas Rosemary / (ARO) p08,1a -- p.01.16,4ke
9. 6v o Destroyer Ach / (ARO) p08,5a -- p.01.16,6ke
10. 10v o Wolfburn Ach / (ARO) p08,3a -- p.01.16,6ke

Hylätty
9v t Dagna Ach / (ARO) p08,5a -- - hml

 

 

Lily's Trotters on virtuaalitalli • Lily's Trotters is a sime-game stable

tekijänoikeudet
CSS koodi Viimakoura | taustakuvat © The Inspiration Gallery | ylägrafiikan kuvat © Suomen Hippos | tekstit © Lily's Trotters | hevosten kuvat - kuvaajat merkitty erikseen kaikkiin kuviin
Kaikenlainen kopiointi ja lataaminen on kiellettyä!

©2019 Lily's Trotters - suntuubi.com